בדיקת האזנות סתר במשרד, בבית ובחללים

הבהרה: למניעת ניגודי אינטרסים וכיוון שאנו מקפידים לשמור על הוראות החוק – פורס מאז’ור עוסקת אך ורק בביצוע בדיקות לגילוי האזנות סתר ולא מספקת שירותי התקנה של אמצעי מעקב, ציתות והאזנות.

האזנת סתר היא הקלטה או הקשבה לזולת מבלי שאף אחד מהמשתתפים בשיחה הסכים לביצועה והיא מהווה עבירה פלילית שעונשה עד 5 שנות מאסר.

טכנולוגיה מתקדמת בשירות האזנות סתר אסורות

באופן דומה להתפתחות הטכנולוגית ממנה אנו נהנים במכשירינו האלקטרונים, גם מכשירי האזנות הסתר עברו תהפוכות והתקדמות טכנולוגית משמעותית בשנים האחרונות. הציוד לביצוע ציתות, צילום והקלטת סתר שופר משמעותית והפך קטן ואיכותי, אך משמעותי מכך – זול הרבה יותר, קל להפעלה ונגיש להזמנה באמצעות אתרים רבים באינטרנט. מרבית מכשירי ההאזנה ניתנים לשימוש או התקנה גם ללא מעורבות של איש מקצוע. מבחר המוצרים לביצוע האזנה בחלל משרד/ביתי ולביצוע מעקב אחר רכב (באמצעות התקן GPS) עצום ומחיריהם הזולים של מוצרי האזנת סתר, ציתות ומעקב הפכו אותם לנפוצים מתמיד.

ההתקדמות הטכנית בתחום האזנות הסתר, מחייבת התקדמות טכנולוגית גם מצד מי שעוסק בבדיקות האזנה, לשימת לב לפרטים קטנים ולעמידה בחזית הטכנולוגיה, עם הציוד המעודכן ביותר לגילוי מעקבים אלקטורנים והאזנות. הסטנדרט הגבוה בו פורס מאז’ור פועלת בתחומי חקירות הסייבר ובדיקות האזנת הסתר בטלפונים ניידים, מיושם בקפידה גם בבדיקות האזנה שאנו מבצעים בחללים משרדים של חברות מובילות ובבתיהם של בכירים במשק.

גילוי האזנות סתר

במסגרת בדיקת האזנה, ציתות ומעקב אנו בוחנים הימצאותם של מיקרופונים, מכשירי ציתות והקלטה, התקני GPS, התקני שידור, ציתות לטלפון ומצלמות נסתרות.
בין אם התבסס חשד לכך שמתבצעת האזנת סתר אסורה בבית או במשרד, ובין אם אתם זקוקים לבדיקות שגרתיות וקבועות לגילוי האזנות סתר – חשוב כי את ההתקשרות אלינו לצורך הזמנת בדיקת האזנה תבצעו אך ורק ממיקום וממכשיר שנקי מחשד כלשהו לריגול סלולרי, מעקב או ציתות.

צרו עמנו קשר לייעוץ ראשוני – אך לעולם לא מאזור או טלפון החשודים כנגועים בהאזנה

חייגו 03-6259898 או מלאו את טופס יצירת קשר באמצעות לחיצה כאן

 

תיוגים: האזנות סתר, ציתות, בדיקת האזנה, גילוי האזנות סתר, בדיקת האזנות, גילוי מצלמות נסתרות, איתור האזנות סתר, בדיקת האזנות סתר בבית.

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם