גילוי האזנת סתר ברכב, בדיקת האזנה, ציתות ואיכון ברכב

הבהרה: פורס מאז’ור עוסקת אך ורק בביצוע בדיקות איתור האזנות סתר ברכב, במחשבים, בבית ובטלפונים סלולרים ולא מספקת שירותי התקנה של אמצעי מעקב, ציתות והאזנות.

התקנים שונים מאפשרים ביצוע של מעקב, האזנה, ציתות למתרחש ברכב כמו גם  ביצוע של איכון GPS (המקום בו הרכב נמצא). לעיתים התקנת אמצעי מעקב שכאלו נועדה להשלים מערך מלא של האזנה ומעקב ולעיתים מותקנים אמצעי מעקב אלו בעקבות נגישות פיזית קלה לכלי הרכב של אובייקט המטרה.

אמנם התקנת תוכנות ריגול בסלולר, הידועות בשם הגנרי ספייפון – SpyPhone נפוצות כיום בהרבה, אך רכב הוא אמצעי פגיע ונגיש, במיוחד ביחס להתקנת אמצעי האזנות במיקומים אחרים בהם דאגנו להגן על עצמנו בשלל אמצעים. חלק מאמצעי המעקב לרכבים ניתנים להתקנה על גבי הרכב מבלי להיכנס אליו פיזית ואם הותקנו באופן מקצועי, יהיה בלתי אפשרי להבחין בהם בעין לא מקצועית ובלי ציוד מתאים לבצוע בדיקת האזנות.

לעולם אל תיצרו עמנו קשר מאיזור או רכב שחשוד בנגוע באמצעי ציתות והאזנת סתר

 

התקני האזנות סתר ברכב

התקני האזנת סתר ברכב משווקים כיום בגדלים מזעריים ומוטמנים בדר”כ באופן מתוחכם ונסתר, לכן לצורך גילוי התקני מעקב אלו יש צורך בציוד מתקדם, ניסיון עשיר ושימת לב לפרטים הקטנים ביותר.

בסיומה של בדיקה לגילוי האזנה ברכב, או מעקב אחרי מיקום וציתות ברכב, שאיתרה ממצאים וראיות, יועבר דוח ממצאים אשר יוכל לשמש לצורך הגשת תלונה במשטרה ו/או תביעה כנגד הגורם התוקף.

תיוגים: בדיקת ציתות ברכב, בדיקת האזנה ברכב, בדיקת האזנות ברכב, גילוי האזנה ברכב, איכון רכב, מעקב GPS ברכב.

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם