יצירת קשר
Call
Call
Mail

שחזור הודעות סמס, שחזור צ'אט – פייסבוק, סקייפ

מחיקתן של הודעות סמס, וייבר או פייסבוק יכולה להתרחש בנסיבות שונות, החל מתקלה במכשיר ועד מחיקה מכוונת. הודעות מחוקות עלולות להכיל מידע בעל ערך משפטי או רגשי רב ושחזורן קריטי עבור המשתמש.

אם שחזור הודעות מחוקות חשוב לכם, הימנעו מניסיונות חובבנים לשחזר את ההודעות על ידי מי שאינם מומחים בשחזורי מידע, שעלולים לגרום נזק שימנע את האפשרות לשחזר עבורכם הודעות שנמחקו.
הליכי שחזור עצמאיים באמצעות תוכנות לא מקצועיות עלול להביא למחיקת ההודעות אותן רציתם לשחזר לצמיתות ואף לאיפוס המכשיר.

צרו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני – סודיות מובטחת

שחזור צ'אטים – פייסבוק, סקייפ, וייבר, KIK

הכלים הטכנולוגים המתקדמים בהם אנו עושים שימוש, מאפשרים לנו לבצע שחזור צא'ט של אפליקציות שונות כגון – פייסבוק, וייבר, סקייפ ועוד, ממכשירי אייפון, אנדרואיד ואף ממכשירי טלפון ישנים מתוצרת נוקיה ומוטורולה. הודעות צ'ט שנמחקו בטעות או בזדון עדיין מאוחסנות במכשיר הסלולרי, מידע שנמחק על ידי המשתמש מהזיכרון ניתן פעמים רבות לשחזור. ניתן לבצע תהליך שחזור גם אם לא גיביתם את ההודעות בענן, במחשב או בכל דרך אחרת. את השחזור של המידע שנמחק ניתן לקבל בפורמטים שונים, בתיאום עמכם ועם צרכיכם.

אם הגעתם לדף זה על מנת לקבל מידע בנושא שחזור צ'אט וואטסאפ לחצו על הקישור.
לקריאה נוספת בנושא הכנסו לפורטל שחזור מידע.

 

תגיות: שחזור צ'ט, צ'אטים, סמסים, שחזור קיק, שיחזור צ'אט בפייסבוק, צ'אט וייבר, שחזור MMS, שיחזור צ'ט, שחזור הודעות בפייסבוק גלקסי, שיחזור הודעות באייפון.

כמה זמן לאחור ניתן לבצע שחזור הודעות צ'אט שנמחקו?

לעיתים ניתן לשחזר הודעות צ'אט גם תקופה ממושכת לאחור. הפסיקו להשתמש בטלפון הנייד מיד וצרו קשר עם המומחים שלנו. אל תבצעו עדכון גרסה של אפליקציית פייסבוק או וייבר או סקייפ וגם לא של מערכת ההפעלה. המנעו מחיבור הנייד למחשב ואל תתפתו לעצות חובבניות בפורומים, מאמרים או סרטונים, אשר עלולים להביא לקשיים בביצוע הליך השחזור ואף למחיקת החומר לצמיתות!

האם אפשר לשחזר שיחות בסקייפ ובפייסבוק?

אם כוונתכם להודעות טקסט שנשלחו בפייסבוק, בסקייפ או בכל אפליקצית הודעות אחרת, התשובה העקרונית היא כן. אם כוונתכם לשיחות קוליות שהתקיימו באמצעות אפליקציית פייסבוק או בסקייפ – שיחות קוליות, הדומות במאפיינים לשיחת טלפון רגילה ניתן לשחזר אך ורק אם הוקלטו באמצעות אפליקציה או כל אמצעי הקלטה אחר. על מנת לברר פרטים נוספים וכדי לברר אם אפשר לשחזר צ'ט פייסבוק, סקייפ או וייבר שנמחק, צרו קשר עם מומחי השחזור שלנו.

באילו ערים בארץ ניתן לקבל את השירות?

בין אם אתם גרים בתל אביב, ברמת השרון, בבאר שבע, בהרצליה, בירושלים או אפילו באילת – אם השחזור חשוב עבורכם, בחרו במעבדת שחזור המתקדמת והמקצועית ביותר. מעבדות פורס מז'ור ממוקמות ביהוד וניתן לשלוח לנו מכשירים באמצעות שליח מכל מקום בארץ.

כיצד מתבצע תהליך של שחזור מידע?

הליך השחזור מתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וכלים הנמצאים בשימוש בארגוני אכיפה וביון, כמו גם בפיתוחים היחודיים למעבדות פורס מאז'ור. על מנת לשחזר מידע שנמחק או ניזוק ולבצע הצלת נתונים פנו עכשיו למומחים שלנו.

מהי עלות של הליך שחזור מידע?

טווח מחירים של שחזור מידע רחב ומשתנה, אך בעת בחירת מעבדה שתבצע עבורכם שחזור עליכם לשאול – באילו כלים המעבדה משתמשת, האם כלי השחזור הם אותם כלים בהם משתמשים בגופי אכיפה וביון או שנעשה שימוש בתוכנות חובבניות שעלולות לגרום נזק בלתי הפיך? האם המעבדה מקצועית ובין לקוחותיה ניתן למצוא גופים מרכזיים במשק או שמדובר בעסק המתנהל באופן רשלני? האם המידע שילקח ממכשיר הטלפון הנייד שלי יהיה מוגן אצל אותה מעבדה? האם ישמרו על סודיות המידע ובאמת ימחקו אותו בסיום הטיפול בשחזור?

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply