יצירת קשר
Call
Call
Mail

בדיקת האזנות סתר במשרד או בבית

למניעת ניגודי אינטרסים וכיוון שאנו מקפידים לשמור על הוראות החוק – פורס מאז'ור עוסקת אך ורק בביצוע בדיקות לגילוי האזנות סתר ולא מספקת שירותי התקנה של אמצעי מעקב, ציתות והאזנות.

האזנת סתר היא הקלטה או הקשבה לזולת מבלי שאף אחד מהמשתתפים בשיחה הסכים לביצועה, והיא מהווה עבירה פלילית שעונשה עד 5 שנות מאסר.

טכנולוגיה מתקדמת בשירות האזנות סתר אסורות

מכשירי האזנות הסתר עברו תהפוכות והתקדמות טכנולוגית משמעותית בשנים האחרונות. הציוד לביצוע ציתות, צילום והקלטת סתר שופר משמעותית והפך קטן ואיכותי, אך משמעותי מכך – זול הרבה יותר, קל להפעלה ונגיש להזמנה באמצעות אתרים רבים באינטרנט. מרבית מכשירי ההאזנה ניתנים לשימוש או התקנה גם ללא מעורבות של איש מקצוע. מבחר המוצרים לביצוע האזנה במשרד או בבית ולביצוע מעקב אחר רכב (באמצעות התקן GPS) עצום ומחיריהם הזולים של מוצרי האזנת סתר, ציתות ומעקב הפכו אותם לנפוצים מתמיד.

מכיוון שתחום האזנות הסתר התקדם טכנולוגית והפך נגיש יותר, גם איתור ההאזנות חייב "לעמוד בקצב" ולהתקדם בהתאם. אנשי המקצוע העוסקים בגילוי האזנות חייבים לשים לב לפרטים קטנים ולעמוד בחזית הטכנולוגיה, תוך שהם משתמשים בציוד המעודכן ביותר. הסטנדרט הגבוה בו פורס מאז'ור פועלת מיושם בקפידה גם בבדיקות האזנה שאנו מבצעים בחללי משרדים של חברות מובילות ובבתיהם של בכירים במשק.

גילוי האזנות סתר

במסגרת בדיקת האזנה, ציתות ומעקב אנו בוחנים אם קיימים במקום מיקרופונים, מכשירי ציתות והקלטה, התקני GPS, התקני שידור, ציתות לטלפון ומצלמות נסתרות.

אם אתם חושדים שמתבצעת האזנת סתר אסורה בבית או במשרד שלכם, או אתם זקוקים לבדיקות שגרתיות וקבועות לגילוי האזנות סתר – חשוב שתיצרו איתנו קשר אך ורק ממיקום וממכשיר שנקי מחשד כלשהו לריגול סלולרי, מעקב או ציתות.

גילוי האזנת סתר: באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וניסיון רב שנים, אנו סורקים את הסביבה העסקית והפרטית לאיתור מכשירי האזנה והקלטה נסתרים. אנו מספקים שקט נפשי בידיעה שהמידע הרגיש מוגן מפני דליפה, ומאפשרים להתנהל בביטחון ובשקט נפשי. זקוקים לשירות של גילוי האזנת סתר ? אנו כאן בשבילכם.

צרו עמנו קשר לייעוץ ראשוני – אך לעולם לא מאזור או טלפון החשודים כנגועים בהאזנה

חייגו 03-6259898 או מלאו את טופס יצירת קשר באמצעות לחיצה כאן

בדיקת האזנה: חברתנו, המתמחה באבטחת מידע וסייבר, מציעה שירות ייחודי ובלעדי – בדיקת האזנה. שירות זה, המבוצע על ידי מומחי הסייבר המובילים שלנו, נועד לחשוף איומים נסתרים על ידי איתור מכשירי האזנה והקלטה, תוכנות ריגול, ואפילו חדירות למערכות המחשוב והתקשורת שלכם.

אנו מציעים גישה הוליסטית לאבטחת המידע, המשלבת טכנולוגיות מתקדמות עם ניסיון מעשי עשיר. אנו מבצעים בדיקות האזנה מקיפות ומותאמות אישית לסביבת העבודה שלכם, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply