גילוי האזנות סתר

בדיקת האזנות סתר ומניעת ריגול
בטכנולוגיה המתקדמת בעולם
גילוי ספייפון, ריגול במערכות מחשב, האזנות סתר בחללים

פורס מאז'ור מציעה סל פתרונות כולל לאיתור האזנות סתר וריגול, הן במרחב והסייבר והן במרחב הפיזי. נסייע לכם לגלות האזנות בין אם הן מבוצעות במכשיר טלפון נייד, באמצעות תוכנות ריגול דוגמת ספייפון, ובין אם הן חלק ממתקפה של ריגול תעשייתי או אישי.

 

הניסיון רב השנים של החברה בתחום מאפשר לאנשי המקצוע בה להכיר את כל האיומים הקיימים במרחב הסייבר ובמרחבים פיזיים. בדיקות ההאזנה מתבצעות בדגש על הפן הראייתי, כלומר תוך חתירה לגילוי וחשיפת מירב הראיות שיעידו על ביצוע האזנה וככל שניתן על הגורם אליו מועבר המידע. אנו מספקים מענה מקיף של בדיקות האזנות סתר, איתור תוכנות ציתות ומעקב לסלולר, כמו גם בדיקות תקופתיות של מערכות מחשב וחללים למניעת דליפות מידע באופן שגרתי. באופן זה אנו מזהים סיכונים וחשיפות ומספקים פתרון כולל לנושא אבטחת מידע, מהלקוח הפרטי ועד ארגונים, מוסדות ורשויות.

 

בעבר, על מנת לבצע האזנת סתר נדרשו תקציבי עתק, כמו גם גישה פיזית למתחם לו מעוניינים להאזין. כיום, חלק ניכר מעולם האזנות הסתר מתבצע באמצעות פריצה ושליטה מרחוק. מחירי אמצעי המעקב, ההאזנות והציתות הפכו לנגישים וזמינים – והאזנות הסתר מהוות כעת מכת מדינה שהתפשטה מהמגזר העסקי לסכסוכים אישיים ולחיי המשפחה. כלי ההתגוננות העיקרי בפני האזנות סתר הוא ראשית כל מודעות לסכנות, לאמצעי הזהירות בהם יש לנקוט ולסימנים המעידים על האזנת סתר פעילה המביאה לדליפת מידע עסקי או אישי בעל ערך.

 

בדיקת האזנה כוללת ניתוח הזירה והגורמים החשודים שעלולים לבצע האזנת סתר, ובדיקת הרקע לחשד שהוטמנה האזנת סתר לא חוקית. ישנן זירות רבות בהן ניתן להטמין כיום התקני האזנות והבנת הזירה והמניע (אישי, עסקי, תעשייתי, בטחוני) – מהווה גורם מכריע בהחלטה אילו סוגים של בדיקות האזנה וריגול יש לבצע. כלומר, יש צורך להבין כיצד דלף המידע כדי לאתר את הדליפה עצמה.

 

בדיקת האזנה של טלפון נייד או בדיקת האזנה ברכב, במשרדים או בבית, לא מסתמכת אך ורק על מכשור מתקדם וחדשני, ויש חשיבות רבה לגורם האנושי. מעורבות של איש מקצוע בעל ידע עשיר והבנה של האופן שבו מתבצעת תקיפה של ריגול תעשייתי או אישי, מהווה חלק מהותי מבדיקת האזנה איכותית ומקיפה.

 

מעוניינים ליצור איתנו קשר ולהזמין בדיקת האזנת סתר? לפני שאתם מתקשרים, מומלץ לוודא שאתם משתמשים במכשיר טלפון "נקי", וללא תוכנות ריגול, ויש להימנע מיצירת קשר כשאתם שוהים באזור בו יש חשש להאזנת סתר.

 

לקבלת ייעוץ ראשוני בנושא האזנות סתר צרו עמנו קשר.

בדיקות ההאזנה שאנו מבצעים כוללות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, בשילוב ניסיון של שנים ארוכות בביצוע חקירות דיגיטליות, בדגש על הפן הראייתי.