גילוי האזנות סתר

בדיקת האזנות סתר ומניעת ריגול
בטכנולוגיה המתקדמת בעולם
גילוי ספייפון, ריגול במערכות מחשב, האזנות סתר בחללים

סל פתרונות כולל לבדיקות וגילוי של האזנות סתר וריגול, הן במרחב והסייבר והן במרחב הפיזי. בין אם האזנת הסתר מתבצעת באופן ממוקד במכשיר טלפון נייד, באמצעות תוכנות ריגול דוגמת ספייפון, ובין אם מבוצעת כמתקפה כוללת של ריגול תעשייתי או אישי בכלל הזירות. ניסיוננו רב השנים בטיפול בדליפות מידע ומניעת ריגול עסקי, יצרו בסיס ידע רחב של כלל האיומים הקיימים במרחב הסייבר ובמרחבים פיזיים. בדיקות ההאזנה מתבצעות בדגש על הפן הראייתי, כלומר תוך חתירה לגילוי וחשיפת מירב הראיות שיעידו על ביצוע האזנה וככל שניתן על הגורם אליו מועבר המידע. אנו מספקים מענה מקיף של בדיקות האזנות סתר, איתור תוכנות ציתות ומעקב לסלולר, כמו גם בדיקות תקופתיות של מערכות מחשב וחללים למניעת דליפות מידע באופן שגרתי. באופן זה אנו מזהים סיכונים וחשיפות ומספקים פתרון כולל לנושא אבטחת מידע, מהלקוח הפרטי ועד ארגונים, מוסדות ורשויות.

אם בעבר על מנת לבצע האזנת סתר נדרשו תקציבי עתק, כמו גם גישה פיזית למתחם לו מעוניינים להאזין, כיום חלק ניכר מעולם האזנות הסתר מתבצע באמצעות פריצה ושליטה מרחוק. מחירי אמצעי המעקב, האזנות וציתות הפכו לנגישים לכל המעוניין – כך הפכו האזנות הסתר למכת מדינה אשר התפשטה מהמגזר העסקי לסכסוכים אישיים ולחיי המשפחה. כלי ההתגוננות העיקרי בפני האזנות סתר הוא ראשית כל מודעות לסכנות, לאמצעי הזהירות בהם יש לנקוט ולסימנים המעידים על האזנת סתר פעילה המביאה לדליפת מידע עסקי או אישי בעל ערך.

בדיקת האזנה שמתבצעת על פי סטנדרט מקצועי וראוי, ראשית כל יש לנתח ולהבין את הזירה, הגורמים החשודים שעלולים לבצע האזנת סתר, את הרקע לשד שהוטמנה האזנת סתר לא חוקית. ישנן זירות רבות בהן ניתן להטמין כיום התקני האזנות והבנת הזירה והרקע, אישי, עסקי, תעשייתי, בטחוני – מהווה גורם מכריע בהחלטה אילו סוגים של בדיקות האזנה וריגול יש לבצע. ההבנה של האופן שבו דלף מידע יכול לסייע משמעותית בבדיקת האזנות סתר יעילה ומקצועית.

עולם האזנות הסתר הפך יותר ויותר נגיש בשנים האחרונות לקהל הרחב, ציוד האזנה שבעבר היה זמין אך ורק למדינות וגופי בטחון, הפך זמין לכל המעוניין, באופן גלוי ובעלויות נגישות. שינויים אלו הפכו את האזנות הסתר למכת מדינה בסכסוכי שכנים, על רקע גירושים, סכסוך משפטי או סכסוכים עסקיים, ריגול תעשייתי ועסקי בין מתחרים ועוד.

חשוב לציין כי הן בבדיקת האזנה של טלפון נייד והן בבדיקת האזנה ברכב, במשרדים או בבית, בדיקת האזנה מקצועית איננה מסתמכת אך ורק על מכשור מתקדם וחדשני. מעורבות של גורם אנושי בעל ידע עשיר והבנה של האופן שבו מתבצעת תקיפה של ריגול תעשייתי או אישי, מהווה חלק מהותי מבדיקת האזנה איכותית ומקיפה.

בטרם יצירת קשר עמנו על מנת לבצע הערכת סיכונים ולהזמין בדיקת האזנות סתר, אנא וודאו כי יצירת הקשר מתבצעת ממכשיר טלפון אשר איננו חשוד כנגוע בתוכנת ריגול או בסמוך לו, כמו גם מאיזור בו יש חשש כי קיימים אמצעי האזנת סתר אחרים כמו רכב, משרד, בית וכדומה. לקבלת ייעוץ ראשוני בנושא האזנות סתר צרו עמנו קשר. בדיקות האזנה שאנו מבצעים כוללות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, בשילוב ניסיון של שנים ארוכות בביצוע חקירות דיגיטליות, בדגש על הפן הראייתי.

המשך קריאה סגור