יצירת קשר
Call
Call
Mail

איתור האזנות סתר בסלולר ומחשבים ומניעת ריגול תעשייתי

במהלך למעלה מעשור בו ביצענו חקירות מקיפות לאיתור האזנות סתר בטלפונים ניידים, פריצה למחשבים וחשיפת מקרים של ריגול תעשייתי ועסקי, פיתחנו יכולות מתקדמות לאיתור מעקבים שכאלה. במקרים רבים נוכל לבצע איתור פריצה למחשב, חדירה למערכות ורשתות מחשבים, או תוכנות זדוניות שמטרתן האזנת סתר וריגול תעשייתי.

אנו יכולים אף לאתר את הגורם "המאזין" לנתונים, להפילו בפח ולחשוף אותו בתרגיל חקירתי, כמו גם לחסום את הגורם המתקיף ולמנוע את חדירתו, לאחר השלמת החקירה.

פרוטוקול לאיתור תוכנת ריגול

במעבדות הסייבר של פורס מז'ור פותח פרוטוקול בדיקת ריגול סלולרי הידוע בשם הגנרי ספייפון, ופריצה למחשבים – אשר בוחן הימצאותה של תוכנת ריגול באופן קפדני, מעמיק ובדגש על הפן הראייתי, על מנת לאתר ראיות שיעידו על המידע שדלף וככל שניתן ראיות שיצביעו על הגורם התוקף.

להבדיל מסריקות אוטומטיות, שמזהות תוכנות זדוניות – נוזקות (malware) ורוגלות (spyware) –  שאוספות מידע כללי על משתמשים באופן המוני, בדיקתנו מתקמדת בעיקר בגילוי תוכנות ריגול פרסונליות ולכן רוב תהליכי הבדיקה מתבצעים ידנית על ידי חוקרי מחשבים מנוסים ומומחי אבטחת מידע, ביניהם בוגרי יחידות סייבר ומודיעין.

תוכנות ריגול פרסונליות

תוכנת ריגול פרסונלית נבדלת מתוכנות הריגול האחרות, בכך שהיא מבצעת מעקב אישי וספציפי אחרי אדם שסומן כמטרה לאיסוף מידע. הרקע להתקנת תוכנת ריגול יכול להיות אישי (רומנטי, משפחתי וכיו"ב) עסקי או בטחוני.

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply