איתור האזנות סתר בסלולר ומחשבים ומניעת ריגול תעשייתי

במהלך למעלה מעשור בו ביצענו חקירות מקיפות לאיתור האזנות סתר בטלפונים ניידים, פריצה למחשבים וחשיפת מקרים של ריגול תעשייתי ועסקי, פיתחנו יכולות מתקדמות לאיתור מעקבים שכאלה. במקרים רבים נוכל לבצע איתור פריצה למחשב, חדירה למערכות ורשתות מחשבים, או תוכנות זדוניות שמטרתן האזנת סתר וריגול תעשייתי.
במקרבים רבים נוכל אף לאתר את הגורם “המאזין” לנתונים, להפילו בפח ולחשוף אותו בתרגיל חקירתי, כמו גם לחסום את הגורם המתקיף ולמנוע את חדירתו, לאחר השלמת החקירה.

פרוטוקול לאיתור תוכנת ריגול

במעבדות הסייבר של פורס מז’ור פותח פרוטוקול בדיקת ריגול סלולרי הידועות בשם הגנרי ספייפון, ופריצה למחשבים – אשר בוחן הימצאותה של תוכנת ריגול באופן קפדני, מעמיק ובדגש על הפן הראייתי, על מנת לאתר ראיות שיעידו על המידע שדלף וככל שניתן ראיות שיצביעו על הגורם התוקף.

להבדיל מסריקות אוטומטיות, שמזהות תוכנות זדוניות – תוכנות נוזקה malware ותוכנות רוגלה spyware –  שאוספות מידע כללי על משתמשים באופן המוני, בדיקתנו מתקמדת בעיקר בגילוי תוכנות ריגול פרסונליות ולכן רוב תהליכי הבדיקה מתבצעים ידנית על ידי חוקרי מחשבים מנוסים ומומחי אבטחת מידע, ביניהם בוגרי יחידות סייבר ומודיעין.

תוכנות ריגול פרסונליות

תוכנת ריגול פרסונלית נבדלת מתוכנות הריגול האחרות בכך שהיא מבצעת מעקב אישי וספציפי אחרי אדם שסומן כמטרה לאיסוף מידע. הרקע להתקנת תוכנת ריגול יכול להיות אישי (רומנטי, משפחתי וכיו”ב) עסקי או בטחוני.

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם