יצירת קשר
Call
Call
Mail

איתור פרופילים פיקטיביים וגניבת זהות ברשתות חברתיות

האנונימיות של הרשתות החברתיות מציעה מקום מסתור נוח למשמיצים ומפיצי לשון הרע. קל מאוד להתחזות, לגנוב זהות ולפגוע קשות באישים ועסקים. בהרבה מקרים, הקורבנות חסרי אונים נוכח נזקי המוניטין הכבדים הנגרמים להם.

סט כלים חקירתיים מאפשר לנו לחשוף משמיצים ומתחזים ברשתות החברתיות, ולספק חוות דעת מומחה סייבר ומחשבים לבית המשפט או למשטרת ישראל. כך, תוכלו להגן על הזהות שלכם, על המוניטין ועל השם הטוב שלכם או של העסק שלכם.

איתור מפרי זכויות יוצרים, גניבת זהות ולשון הרע

הקניין הרוחני של אדם או חברה חשוף בפני קהלים רחבים. האמצעים הדיגיטליים הקיימים היום אצל כל אדם ממוצע מאפשרים העתקה וגניבה של תכנים בהם הושקעו משאבים רבים – ללא קרדיט או מתן תמורה הולמת לשימוש במידע. תמונות, טקסטים, מוזיקה וסרטונים ועוד מגוון תכנים רחב מועתקים ומופצים ללא בקשת רשות, ומבלי שהיוצר זוכה לפיצוי על השקעתו ביצירתם.

לנו בפורס מאז'ור יש כלים ייחודיים וניסיון רב, המאפשרים לנו להתחקות אחרי מי שגוזל קניין רוחני – גם במקרים בהם נעשה שימוש בזהויות בדויות, אתרי אינטרנט אנונימיים, דף פיקטיבי בפייסבוק, פרופיל פיקטיבי באינסטגרם וכדומה. בעזרת הראיות שנאסוףף ניתן יהיה במקרים רבים להביא להסרת המידע (פעולה אשר מומלץ שלא לבצע בטרם נאספו כל הראיות המעידות על זהות מפעיל הפרופיל הפיקטיבי או אתר האינטרנט מפר זכויות היוצרים) ולהביא לדין את אלה שעשו בו שימוש לא מורשה.

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply