איתור פרופיל פיקטיבי בפייסבוק, אתרים המפרים זכויות יוצרים וגניבת זהות באינסטגרם

האנונימיות של הרשתות החברתיות ובראשן הרשתות החברתיות פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ואחרות מאפשרות למשמיצים ומפיצי לשון הרע להתחזות, לגנוב זהות ולהסתתר תוך פגיעה קשה באישים ועסקים העומדים חסרי אונים נוכח נזקי המוניטין הכבדים הנגרמים להם.

סט כלים חקירתיים מאפשר לנו לחשוף את אותם משמיצים ומתחזים, עד להקמתה של חוות דעת מומחה סייבר ומחשבים לבית המשפט או למשטרת ישראל.

איתור מפרי זכויות יוצרים, גניבת זהות ולשון הרע

מאפייני העידן הדיגיטלי חושפים פעמים רבות את הקניין הרוחני של אדם או חברה בפני קהלים רחבים. אותם מאפיינים גם מאפשרים לא פעם לבצע העתקה וגניבה של תכנים בהם הושקעו משאבים רבים – ללא קרדיט או מתן תמורה הולמת לשימוש במידע. יצירות גרפיות,טקסטים, מוזיקה ועוד מגוון תכנים רחב מופצים ומועתקים, מבלי שהיוצר זוכה לפיצוי על השקעתו ביצירתם.

לנו בפורס מאז’ור יש כלים ייחודיים וניסיון רב, המאפשרים לנו להתחקות אחרי מי שגוזל קניין רוחני – גם במקרים בהם נעשה שימוש בזהויות בדויות, אתרי אינטרנט אנונימיים, דף פיקטיבי בפייסבוק, פרופיל פיקטיבי באינסטגרם וכדומה. בעזרת הראיות שנאסוף ניתן יהיה במקרים רבים להביא לא רק להסרת המידע (פעולה אשר מומלץ שלא לבצע בטרם נאספו כל הראיות המעידות על זהות מפעיל הפרופיל הפיקטיבי או אתר האינטרנט מפר זכויות היוצרים) ולהביא לדין את אלה שעשו בו שימוש לא מורשה.

 

 

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם