איתור מפרי זכויות יוצרים וגניבת קניין רוחני

בעידן האינטרנט, קניינו הרוחני של אדם יכול להיחשף לאינספור אנשים. לרוע המזל, יש רבים המנצלים גישה חופשית למידע ולתוכן בהם הושקע עמל רב, ומשתמשים בהם למטרותיהם – ללא תמורה או קרדיט. תמונות, טקסט, סרטונים ועוד שלל תכנים מועתקים ומופצים, מבלי שיוצר התכנים זוכה לפיצוי על העמל הרב שהשקיע ביצירתם.

לנו בפורס מאז’ור כלים ייחודיים וניסיון רב, המאפשרים לנו להתחקות אחרי מי שגוזל קניין רוחני ומשתמש בו. גם אם מפרי הזכויות מסתתרים מאחורי אתרי אינטרנט אנונימיים או משתמשים בזהויות אינטרנטיות פיקטיביות – אנחנו יכולים לאתרם. בעזרת הראיות שנספק תוכל להסיר את המידע ממקומות שמשתמשים בו ללא אישור, ולהביא לדין את אלה שעשו בו שימוש לרעה.

חקירת הפרת זכויות יוצרים, פטנטים וקניין רוחני

באמתחתנו מאות מקרים של טיפול מוצלח בעבירות של קניין רוחני, פטנטים וסודות מסחריים.

החל בגניבת סודות מדעיים ומסחריים שהיו עלולים להסב נזקים במיליוני דולרים על-ידי עובדים שסרחו, עובר באתרי אינטרנט שקניינם נרמס ברגל גסה, וצלמים מקצועיים שתמונותיהם המקוריות “טופלו” ופורסמו באופן המפר את זכויותיהם, וכלה בחברות תוכנה שקוד המקור שלהן הודלף, הועתק בצורה לא חוקית או זויף ונמכר הלאה. בכל המקרים ייעצנו, ליווינו וביצענו חקירה מקיפה שסייעה לתקן את העוול, לתבוע בבית המשפט, למנוע נזקים כספיים ולזכות בתביעות כספיות.

לחצו למעבר לנושא הבא – צו תפיסה, צו אנטון פילר, כינוס נכסים

תגיות: איתור ממפרי זכויות יוצרים,  גניבת קניין רוחני, פגיעה בזכויות יוצרים, גניבת זכויות יוצרים, הפרת זכויות יוצרים.

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם