יצירת קשר
Call
Call
Mail

ממונה אבטחת מידע – קב"ט סייבר

המידע הזורם בעורקי התקשורת של מערכות המחשוב וזה השמור במשרדי החברה הוא אחד מאוצרותיה החשובים ביותר ופריצה אליו, העתקתו או השחתתו עלולים להסב לחברה נזק כלכלי ותדמיתי כבד.

ממונה אבטחת מידע יצמצם את סיכויי ההתממשות של תרחישי ריגול, הדלפה וחבלה ויחזק את עוצמות ההגנה של הארגון מפני מתקפות מסוגים שונים, הן מחוץ לארגון והן מתוכו, במרחב הסייבר כמו גם במרחב הפיסי. כל זאת, תוך הגדרת 'שביל הזהב' בין הקשחת מדיניות אבטחת המידע הדרושה לגמישות התפעולית היומיומית של הארגון.

קב"ט סייבר – ממונה אבטחת מידע – יזהה את נקודות התורפה ואזורי 'הבטן הרכה' של הארגון שעלולים לגרום לגניבה והדלפה של בסיסי נתונים, אתרי אינטרנט אינטראקטיביים המכילים מידע רגיש ופרטי לקוחות, קניין רוחני, סודות מסחריים, מידע על מבצעים עתידיים ופגיעה תדמיתית או עסקית בחברה ובנכסיה.

על פי המכון למחקרי ביטחון לאומי מתקפות סייבר גורמות בישראל נזק שנתי המאמיר ליותר מ-10 מיליארד ₪, ממדי האסון הכלכלי הזה צפויים להמשיך ולגדול משנה לשנה.
פעילות יעילה של ממונה אבטחת מידע מותנת בניתוח ומיפוי נכסי הארגון וסודותיו המסחריים. לאחר הליך זה ניתן יהיה להתאים לארגון את חבילת השירותים המתאימה עבורו.

ממונה אבטחת מידע – שירותים:

סקר סיכונים אבטחת מידע – מטרת סקר סיכונים היא לספק מענה לאיומי הסייבר, דליפת מידע, טעויות אנוש והטמעת מדיניות אבטחת מידע עדכנית ומבוקרת, תוך איתור "שביל הזהב" בין החשיפות לאיומים השונים מחד וצרכי הארגון לעבודה שוטפת מאידך.

מבדק חדירה חיצוני  בדיקות חדירות המבוצעות מחוץ לאתר ומדמות גורם אשר כלל לא מכיר את מבנה האתר ואת משתמשיו. בבדיקה זו אנו מנסים לפרוץ לרשת המחשבים באמצעות חשיפות טכנולוגיות כאלו ואחרות וכן באמצעות ניסיונות הטעיית משתמשים למסירת מידע רגיש. מבחן חדירה זה מתאים גם לאתרי אינטרנט וגם לניסיונות חדירה לרשת מידע של ארגון.

מבדק חדירה פנימי  בדיקות חדירות לתשתית מערכות המידע והמחשוב, אתר או אפליקציה המדמות גורם פנימי מורשה או לא מורשה אשר מנסה להשיג הרשאות גבוהות ולהגיע לאזורים רגישים במערכת. הבדיקה יכולה להתבצע הן בגישת "קופסא שחורה" (ללא ידע מוקדם) המדמה מצב בו גורם זר לארגון כגון עובד ניקיון, ספק, אורח וכדומה מנסים לחדור לרשת הארגון באמצעות גישה פיסית לאחר שעברו את משוכת האבטחה הפיסית באופן לגיטימי והן בדיקה בגישת "קופסא אפורה" (כולל ידע מוקדם חלקי) המדמה גורם פנימי המורשה כניסה למערכות המידע בארגון, אך בעל הרשאות מוגבלות.

בקרת אבטחת מידע ו-IT – במסגרת זו נסקרים באופן שיטתי תחומים רבים, דוגמת: נהלי אבטחת מידע, מדיניות גיבויים והתאוששות מאסון, בחינת מערך ההרשאות במערכות הליבה והמערכות הכספיות, מדיניות גישה מרחוק, אבטחת מכשירי סלולר, מערכות ניטור ומנגנוני התראה בזמן אמת, נהלי קבלת עובדים, אמצעי הגנה, תחקור ארועי סייבר ועוד.

לקבלת ייעוץ אבטחת מידע ראשוני
צרו עמנו קשר 03-6259898

 

ממונה אבטחת מידע – פעילות שוטפת:

 • בקרת אבטחת מידע ו-IT
 • גיבוש מדיניות אבטחת מידע ארגונית
 • כתיבת נהלי אבטחת מידע והטמעתם
 • הדרכות מודעות עובדים ומנהלים לסיכוני הסייבר
 • הטמעת מערכות ניטור ובקרה
 • הטמעת כלים לאיתור הדלפות
 • ביצוע מבדקי חדירה פנימיים
 • ביצוע מבדקי חדירה חיצוניים
 • בדיקות שגרתיות לאיתור ריגול במערכות מחשב, טלפונים סלולריים, שרתים וכדומה
 • שירות IR – ליווי וסיוע בקרות אירוע סייבר – מתקפת סייבר, וירוס כופר, סחיטה, דליפת מידע וכיו"ב.


הדרכות אבטחת מידע לעובדים ומנהלים

ניסיוננו רב השנים בביצוע חקירות סייבר מוכיח פעם אחר פעם – החוליה החלשה ביותר באבטחת המידע של הארגון, הינה החוליה האנושית. לפיכך, הכלי היעיל ביותר לצמצום נזקי התופעה הוא העלאת רמת המודעות של העובדים לסכנות האורבות במרחב הסייבר, עולם פשעי הסייבר, ריגול עסקי, דליפת מידע וכופר.
סדנת הגנה עצמית בסייבר – חומת האש האנושית, מנפצת את אשליית הביטחון שיוצרים כלי אבטחת המידע ומקנה למנהלים ולעובדים את הידע הנדרש על מנת להתגונן מפני סכנות עולם הסייבר – לחברה, להם אישית ולילדיהם.

לחצו כאן לפרטים נוספים על  הדרכות אבטחת מידע: הגנה עצמית בסייבר

שירותים אופציונאליים נוספים:

 

תגיות: אבטחת מאגרי מידע, מבדקי חוסן, הנחיות רמו"ט לאבטחת מידע, מבדקי חדירה, מודיעין סייבר, בקרת עובדים, מבדק חדירה, מבחן חדירה, סקר סיכונים, סקר סיכוני סייבר, אבטחת מידע לבכירים, ייעוץ אבטחת מידע, יועץ אבטחת מידע, ניהול סיכונים סייבר, חברת סייבר, חברת אבטחת מידע, ביקורת מערכות מידע, תקן אבטחת מידע, נהלי אבטחת מידע, צוות תגובה לארועי סייבר, הכשרת נאמן סייבר, מינוי ממונה אבטחת מידע.

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

  This form is protected by reCAPTCHA and therefore
  the Google Privacy Policy and Terms of Service apply