שחזור מידע

שחזור מידע שנמחק
הצלת מידע מסלולר ומחשבים
שחזור מידע בטכנולוגיה פורצת דרך 

שחזור מידע שנמחק הוא צורך שעולה כמעט עבור כל אדם בימינו. מידע יכול להימחק מטלפון סלולרי או מחשב בכל מיני דרכים – מתקלה טכנית ועד מחיקת נתונים שבוצעה בזדון.

בעבר, שחזור מידע היה זמין רק לגופים גדולים ורשויות אכיפת החוק. כיום, טכנולוגיות פורצות דרך שבהן אנו משתמשים, זמינות לכל אדם. בנוסף לכלים המתקדמים שאנו יכולים להעמיד לשירותכם, פיתחנו טכנולוגיות ייחודיות לשחזור נתונים, ואנו מחזיקים ביכולות בלעדיות המאפשרות הצלת מידע גם במצבים בהם המידע נמחק, פורמט או הוצפן.

אנו מספקים שירותי שחזור מידע לרבות שחזור טלפון שנמחק מזה למעלה מעשור לגופי אכיפה ולחברות המובילות במשק, וגם לקהל הפרטי, תוך שמירה על סטנדרטים קפדניים ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, המאפשרת שחזור קבצים שנמחקו, שחזור הודעות וואטסאפ – WhatsApp, מסרונים – SMS, שחזור תמונות ועוד. ניתן לשחזר מידע מתוך דיסק קשיח, כרטיסי זיכרון ואלפי דגמים שונים של טלפונים סלולריים.

זקוקים לשחזור מידע מטלפון או מחשב? צרו קשר עכשיו ונשמח לעזור

 

מה המשמעות הטכנית של מחיקת מידע?

כאשר אנו מבצעים פעולת מחיקה של מידע, בין אם מדובר במדיה כמו סרטונים או תמונות ובין אם מדובר בטקסטים כמו הודעות – המידע למעשה כלל לא נמחק. הפעולה שמערכת ניהול הזיכרון / המידע מבצעת היא סימון של המקום בו שכן המידע, כמקום הפנוי לרישום מידע חדש. מכאן כי ברוב המקרים ניתן לבצע שחזור טלפון שנמחק.

כל עוד אותו מקום בזיכרון לא התמלא במידע חדש שדרס את המידע הקודם באופן מלא, יש סיכוי לשחזור נתונים. היכולת לבצע שחזור מידע מתאפשר תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, כך שגם לאחר דריסה חלקית של החומר המחוק על ידי מידע חדש, ייתכן שניתן יהיה לבצע שחזור חלקי. עם זאת, יש צורך בבדיקה ראשונית במעבדה כדי לוודא אילו חלקים מהמידע שנמחק מהטלפון הנייד, מהדיסק הקשיח או מהמחשב, ניתנים לשחזור.

האם אפשר לשחזר מידע מכל טלפון בכל מצב?

נסיבות שונות עלולות להביא למצב בו מידע נמחק מדיסק קשיח או מטלפון נייד או מכל התקן זיכרון אחר. פעולות חובבניות וקיצורי דרך לא מקצועיים על ידי "מביני עניין", או אפילו מעבדות שאינן מתמחות בשחזור, עלולים להביא לאובדן האפשרות להציל את המידע. אם נמחק מידע מהטלפון הסלולרי שלכם, אנו ממליצים להפסיק מיד כל שימוש במכשיר ממנו יש לבצע שחזור נתונים.

מה ההבדל בין אחזור מידע לשחזור מידע?

מונחים אלה נשמעים דומים, אולם הם מתארים שני סוגים שונים של הצלת מידע.

אחזור מידע משמעותו הוצאת מידע מבסיס נתונים קיים והצגתו חזותית באופן אחר, למשל הוצאת הודעות וואטסאפ מתוך טלפון נייד לקובץ אקסל.

שחזור מידע משמש למקרים בהם מידע נמחק ויש צורך להוציאו מתוך בסיס נתונים שנמחק באופן מלא או חלקי, כך שניתן יהיה להשתמש בו מחדש.

הבלבול בין שני המונחים הללו מביא פעמים רבות לעוגמת נפש לאלו המבקשים לשחזר מידע, שנחשפים לעצות ומאמרים המסבירים כיצד מאחזרים מידע, אך משתמשים בטעות במונח שחזור. הסיכון הוא בכך שפעולות מסוימות שמאחזרות את המידע עלולות לגרום לקשיים בשחזור המתבקש של המידע שנמחק.

זקוקים לשחזור מידע מטלפון או מחשב? צרו קשר עכשיו ונשמח לעזור