חקירות סייבר – חקירות מחשב ואינטרנט

טכנולוגיה פורצת דרך
לפיצוח חקירות סייבר
מומחי סייבר, חקירת עבירות מחשב ופשעי סייבר

מומחה סייבר לשירותכם

פורס מאז'ור מעמידה לרשותכם צוות מומחים לטובת חקירות סייבר. החברה מתמחה בתחום חקירות אינטרנט וסייבר ובחקירות דיגיטליות בטלפונים סלולריים ובמחשבים, ומספקת שרותי חקירה וייעוץ בזכות ניסיון רב שנים תוך שימוש בטכנולוגיות פורצות דרך.

החברה נוסדה על ידי מר רן לוינסון, בוגר יחידת האיסוף המודיעיני 8200. הצוות המקצועי של פורס מאז'ור מתמחה בחקר מחשבים, טכנולוגיות מתקדמות וכלים ייחודים לכיסוי תחום הסייבר על כל היבטיו. שירותי החברה כוללים בין היתר זיהוי פעילות סייבר פלילית, עבירות מחשב, פשעי סייבר, שחזור מידע ואיסוף ראיות דיגיטליות, חקירות סייבר, חוות דעת מומחה מחשבים והופעה כעד מומחה מחשבים בבית המשפט.

ארגונים רבים משקיעים משאבי עתק במניעת חדירת גורמי חוץ למערכות המידע של הארגון, אך חלק משמעותי מהמתקפות הגורמות לדליפת מידע יקר ערך, מתבצעות מתוך הארגון ועל ידי עובדיו.

טיפול בחקירה דיגיטלית על ידי מומחה IT שאינו מומחה בתחום חקירות מחשב וראיות דיגיטליות עלול לגרום נזקים כבדים – פגיעה בראיות, שיבוש החקירה ואף סיבוכו של המעסיק בעבירות פליליות ופגיעה בפרטיות. חקירת סייבר מקצועית, על ידי חוקר פשעי מחשבי מיומן, תוכל לאתר "טביעת אצבע" דיגיטלית גם אם טושטשה או נמחקה.

חקירות מחשב | חוקר סייבר פרטי

חקירות מחשב המתבצעות על ידי חוקר סייבר פרטי הן תהליך איסוף ראיות דיגיטליות ממחשבים, טלפונים סלולריים ומכשירים אלקטרוניים אחרים. ראיות אלו יכולות לשמש לפתרון מגוון רחב של פשעים, החל מגניבת זהות והונאות ועד לאיומים פליליים.

חקירות מחשב הן תחום מורכב ומתפתח כל הזמן. חוקרי המחשב צריכים להיות בעלי ידע טכנולוגי מעמיק ויכולת להתמודד עם אתגרים חדשים באופן קבוע. לכן, כאשר בוחרים את החברה שתלווה אתכם בתהליך חשוב לעשות זאת בקפדנות ולמצוא חוקר סייבר פרטי מקצועי שילווה אתכם בצורה הטובה ביותר. צוות המומחים שלנו מעניק לכם את הביטחון שאתם זקוקים לו בשביל להתמודד עם החקירה בצורה הטובה ביותר.

למידע נוסף, צרו קשר.