חקירות מחשב, חקירות סייבר, חקירות אינטרנט

טכנולוגיה פורצת דרך לפיצוח חקירות סייבר
המומחים לחקירות סייבר, חקירת עבירות מחשב ופשעי סייבר

פורס מאז'ור מתמחה בחקירות דיגיטליות במרחב הסייבר, בטלפונים סלולריים ובמחשבים. החברה מספקת שרותי חקירה וייעוץ בזכות ניסיון רב שנים תוך שימוש בטכנולוגיות פורצות דרך.
החברה נוסדה על ידי מר רן לוינסון, בוגר יחידת האיסוף המודיעיני 8200. הצוות המקצועי מתמחה בחקר מחשבים חדשני, טכנולוגיות מתקדמות וכלים ייחודים לכיסוי תחום הסייבר על כל היבטיו. שרותי החברה כוללים בין היתר זיהוי פעילות סייבר פלילית, עבירות מחשב, פשעי סייבר, שחזור מידע ואיסוף ראיות דיגיטליות, איתור פעילות סייבר חשודה, הקמת חוות דעת מומחה סייבר והופעה כעד מומחה מחשבים בבית המשפט.

ארגונים רבים משקיעים משאבי עתק במניעת חדירת גורמי חוץ למערכות המידע של הארגון, אך נסיוננו מוכיח כי מרבית המתקפות ודליפת מידע יקר ערך, מתבצעות מתוך הארגון ועל ידי עובדיו.
טיפול בחקירה דיגיטלית על ידי מומחה IT, מיומן ככל שיהיה, שאינו מומחה בחקירות וראיות דיגיטליות עשוי לגרום נזקים כבדים - פגיעה בראיות, שיבוש החקירה ואף סיבוכו של המעסיק בעבירות פליליות ופגיעה בפרטיות. חקירה דיגיטלית מקצועית, על ידי חוקר פשעי מחשבי מיומן, תוכל לאתר 'טביעת אצבע' דיגיטלית גם אם טושטשה או נמחקה.

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם