חקירות סייבר, מחשב, אינטרנט – איתור ראיות להתחזות, פריצה וריגול

עבירות מחשב ופשעי סייבר הפכו בשנים האחרונות לאחד הסיכונים המשמעותיים בעולם הפשיעה בכלותו בעולם המערבי ובכלל. המרחב הקיברנטי מאפשר לגורמי טרור ופשיעה לנצל את מרחב הסייבר בדרכים מגוונת. מרחב סיכוני הסייבר כולל בין השאר ביצוע הונאות וגניבות, סחיטה, כופר, הפצת מידע מכפיש, ריגול עסקי, פוליטי ואישי, הפצת פייק-ניוז (חדשות כוזבות) בזדון ופעילויות בלתי חוקיות נוספות.

פשעי סייבר ועבירות מחשב

גורמי פשיעת סייבר מנצלים את מרחב התקשורת המקוון והאינטראקטיבי לשימוש זדוני. השימוש הנרחב במחשבים ובטלפונים סלולרים המלווים אותנו כמעט בכל התרחשות בחיינו, מתעד שלל ראיות דיגיטליות, שבמקרים רבים יכולות לשמש כמידע מזכה. חלק גדול מאותן ראיות דיגיטליות נאסף “מאחורי הקלעים” של השימוש במכשיר, ובאמצעות יכולות טכנולוגיות מתקדמות ניתן ללקט ראיות אלו ולעשות בהן שימוש כראיה מדעית.

עבירות ופשעי סייבר – איתור ראיות מדעיות

צוות פורס מז’ור צבר במרוצת השנים ניסיון וידע טכנולוגי רב, בזכותם הוא מתמודד עם מקרים מורכבים של עבירות מחשב ופשעי סייבר. הצוות פועל תוך שחזור, חקירה ומעקב אחר מידע, גם אם נעשו ניסיונות למחוק בזדון או לטשטש עקבות. תודות ליכולות המקצועיות של החברה, גם פעילות זדונית הכוללת טשטוש ראיות ניתנת פעמים רבות לגילוי וחשיפה. במרבית המקרים ניתן להחזיר את הגלגל לאחור ולאתר את עקבות העבירה שבוצעה עד לרמה הנדרשת בבתי משפט.

חוקרי המחשב והסייבר של החברה פועלים במיומנות מדי יום על מנת לאתר ולאבחן ראיות דיגיטליות אשר מבססות חשד או לחילופין מזכות מאשמה. בין היתר, כוללות פעולות הצוות:

  • יכולת איתור ראיות דיגיטליות לפעולות בלתי חוקיות – דוגמת פריצה למחשב, גניבת מידע, דליפת מידע, ריגול עסקי, פוליטי ואישי.
  • שחזור אירועים מערכתיים וקבצים במערכות מחשב ומדיות דיגיטליות
  • איתור, תיעוד, מניעת הונאות ודליפות מידע במערכות מחשב
  • צוות תגובה מהירה לאירועי סייבר במקרים של דלף מידע, פריצה וסחיטה – שירות IR
  • איתור מוציאי דיבה ברשתות החברתיות (פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, לינקדאין) בפרט ובאינטרנט בכלל
  • זיהוי גורמים אנונימיים במרשתת תוך שימוש בטכניקות חקירה מתקדמות וחוקיות
  • מעבדת סייבר בעלת טכנולוגיה פורצת דרך

 

אנחנו כאן בשבילך עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בבצוע חקירות סייבר, חקירות מחשב ואינטרנט

חייגו 03-6259898 או לחצו כאן

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם