מניעת ריגול תעשייתי ועסקי

במהלך למעלה מעשור של פעילות נרחבת בתחום חקירות מחשב וסייבר, פיתחנו יכולות לאתר מעקבים שמטרתם ריגול תעשייתי, גניבת מידע ופגיעה בקניין רוחני. במקרים רבים נוכל לאתר פריצה למחשב או תוכנות זדוניות שמטרתן ביצוע ריגול תעשייתי באמצעות האזנת סתר ופריצה למערכות מחשב, נוכל לאתר את הגורם “המאזין” לנתונים, להפילו בפח ולחשוף אותו בתרגיל חקירתי וכמובן שגם לחסום את הפרצה ולמנוע את חדירתם, לאחר השלמת החקירה.

איתור, תיעוד, מניעת הונאות וריגול עסקי במערכות מחשב וסלולר

הניסיון, הטכנולוגיה והידע שצברנו במרוצת השנים מאפשרים לנו לשחזר מידע שנמחק, בזדון או בתמימות, וכן לאתר ולהציג ראיות שיבססו חשד – או לחילופין, יזכו מאשמה – במקרים של ריגול תעשייתי, הונאות, בגידות, עבירות פדופיליה ועוד.

ברוב המקרים, יכולותינו עולות על יכולות המשטרה בתחום זה. יכולות אלו כוללות, בין היתר:

 • איתור, תיעוד ושחזור של ראיות דיגיטליות המצביעות על פעולות בלתי חוקיות, הונאה ומרמה של עובדים או גורמים חיצוניים.
 • שחזור אירועים וקבצים במערכות מחשב.
 • שחזור מידע מחוק ואחזור מידע קיים בלמעלה מ- 3,000 סוגי טלפונים סלולריים, כולל מכשירי Smartphone ומכשירי Low-End.
 • איכון סלולרי – מיקומי GPS מפורטים ומדויקים במכשירי Smartphone למיניהם.
 • תכתובות דואר אלקטרוני.
 • הודעות SMS מחוקות וקיימות.
 • הודעות ושיחות ווצאפ.
 • תיעוד ופירוט שיחות נכנסות ויוצאות.
 • תמונות וסרטוני וידאו.
 • פריצת סיסמאות לאייפונים ולאייפדים לצרכי חקירה (בכפוף לחוק).
 • פריצת סיסמאות בקבצים ובמערכות הפעלה לצרכים חקירתיים (בכפוף לחוק).
 • איתור, תיעוד, מניעת הונאות ודליפות מידע באמצעות מערכות ממוחשבות.

 

גילוי האזנות סתר במערכות מחשב

ניסיוננו רב השנים בשילוב טכנולוגיות פורצות דרך מאפשרים לנו לאתר חדירה למערכות מחשב שמטרתה לבצע האזנת סתר לפעילות דיגיטלית במערכות המחשב של ארגונים וחברות ובאמצעותה לבצע ריגול תעשייתי, גניבת מידע ופגיעה בקניין רוחני. במקרים רבים נוכל לאתר פריצה למחשב או תוכנות זדוניות שמטרתן האזנת סתר וריגול תעשייתי, נוכל לאתר את הגורם “המאזין” לנתונים, להפילו בפח ולחשוף אותו בתרגיל חקירתי וכמובן גם להערים קשיים ולחסום חדירות נוספות למידע העסקי או האישי הרגיש, לאחר השלמת החקירה.

חשוב לפנות אלינו בטרם ביצוע פעולות כלשהן שעלולות להביא לא רק להחרבתן של הראיות הדיגיטליות שיעידו על הפריצה וגניבת המידע, אלא גם להזיק לחקירה, לגרום לכך שהגורם התוקף יעלים ראיות ובמקרים מסויימים אף לסבך את המעסיק בפעולות שאינן חוקיות.

כחלק מהתפיסה הכוללת לתיעוד ומניעת ריגול תעשייתי, פורס מאז’ור פיתחה מיומנויות ייחודיות לביצוע בדיקות האזנות סתר, לחצו למעבר למדור בדיקות פריצה, מעקב והאזנת סתר לסלולר ומערכות מחשב.

סקר סיכונים אבטחת מידע

כחלק מהכרות מעמיקה עם עולם פשעי הסייבר ותפיסה כוללת של מאפייניו, פיתחנו פרוטקול לביצוע סקר אבטחת מידע אשר מבנהו מייצג תפיסת אבטחת מידע ייחודית וחדשנית. סקר סיכונים מספק פתרון למקרים של דליפות מידע, סגירת פרצות, ניתוח וטיפול במערך הרשאות בעייתי, פיקוח ובקרה על מחלקת ה-IT – ובכך בניגוד לסקרי סיכונים סטנדרטיים – מייצר שינוי של גישת כיבוי השריפות, לגישה כוללת ורחבה שמחזקת את עמידותו של הארגון בפני פשעי מחשב.

תגיות: מניעת ריגול תעשייתי, בדיקת חדירות, מניעת ריגול עסקי, גילוי האזנות סתר במחשבים, גניבת מידע, מניעת הונאות.

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם