יצירת קשר
Call
Call
Mail

עבירות מחשב – פשעי אינטרנט וסייבר

השינויים הטכנולוגיים התכופים בתקופה בה אנחנו חיים מביאים עמם גם סוגי פשיעה חדשים. העולם הדיגיטלי מלווה אותנו בחיינו כמעט לכל מקום אליו נלך ותחום עבירות המחשב הולך ומתפתח יחד עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר.

 עבירות מחשב, פשעי סייבר

ישנם פשעי מחשב וסייבר מובהקים, בהם הפשע בוצע כלפי אמצעי דיגיטלי, כגון – גניבת מידע, חדירה לבסיס נתונים, פריצה לחשבונות בנק. קיימים גם פשעי מחשב שתוך כדי ביצועם נעשה שימוש כלשהו במכשיר דיגיטלי, כגון – פשעי פדופיליה, התחזות, השמצות בפייסבוק או ברשתות חברתיות אחרות ועוד.

המדע הפורנזי (Forensics) התפתח בשנים האחרונות הרבה מעבר לזיהוי טביעות אצבע ואיתור ראיות ביולוגיות. כיום במעבדת הסייבר של פורס מאז'ור, אנו יכולים לגלות עבירות מחשב וסלולר המבוצעות על ידי האקרים, עבריינים מתוחכמים, אנשי עסקים שכשלו ועובדים שסרחו – באמצעות פורנזיקה דיגיטלית.

הניסיון, הטכנולוגיה והידע שצברנו במרוצת השנים מאפשרים לנו לשחזר ולעקוב אחרי מידע, גם אם הוא טופל או נמחק בזדון מהמחשב או מהמכשיר הסלולרי. כלומר – גם אם מבצעי העבירה ניסו למחוק ולטשטש עקבות – נוכל לבצע שחזור מידע. במרבית המקרים, נוכל להחזיר את הגלגל לאחור ולאתר את העקבות לעבירה עד לרמה הנדרשת בבתי המשפט. אם הייתם קורבן של פשעי מחשב וסייבר, חשוב להימנע מביצוע פעולות חקירה עצמאיות או על ידי אדם שאינו מומחה עבירות מחשב, שעלולות לגרום לפגיעה חמורה בקבילותן של הראיות ואף לסבך את אנשי הארגון בעבירות שונות.

צרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני.

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply