שחזור חקירתי פורנזי – forensics – חקירות מחשב וסייבר

חקירות סייבר הופכות לכלי יומיומי בהשגת ראיות וטיפול בסוגיות משפטיות. חקירת מחשבים אינה עסק לחובבנים. מומחה מקצועי יוכל למצוא “טביעת אצבע” דיגיטלית גם אם היא טושטשה או נמחקה בזדון. מומחה מיומן יכול לפצח מקרים שנראים בלתי אפשריים למראית עין ולסייע לכם לסגור תיק חשוב, על חודה של ראיה דיגיטלית חמקמקה.

לנו, מומחי Force Majeure, ניסיון רב שנים בפיצוח מאות מקרים של עבירות מחשב ופשעי סייבר, צוות תגובה לניהול אירועי סייבר, איסוף ראיות דיגיטליות, הכנת חוות דעת מומחה והופעות בבתי משפט כעד מומחה. אנו פועלים אך ורק על פי המותר בחוק. הראיות כולן מושגות על פי המותר בדין בלבד, תוך הימנעות מפגיעה בקבילותן, בפרטיות או חלילה בסיוען של האזנות סתר. באופן זה אנו יכולים לספק לך ראיות מקצועיות וחוקיות ללא עוררין.
לעיתים קרובות, שימוש במומחה מנוסה לביצוע חקירת מחשבים הוא כל ההבדל בין הפסד בתיק לבין ניצחון מוחץ עבור הלקוח.

ממש כפי שחוקרי הזיהוי הפלילי מסוגלים לאסוף, לנתח ולהציג ראיות מזירת הפשע, כך גם אנו יכולים לאתר ראיות במערכות מחשב וסלולר ולנתחן. אנו מסוגלים לחקור רשתות תקשורת, מחשבים אישיים, התקני אחסון, רשתות חברתיות, שרתים, קלטות גיבוי, מכשירים סלולריים ומערכות רבות נוספות.

אילו מקרים ניתן לפענח באמצעות חקירת מומחה מחשבים?

אנו יכולים לאתר ראיות שנמחקו בזדון ולשחזרן במידת הצורך. לאחר איסוף הנתונים אנו מנתחים אותם ומגבשים חוות דעת מומחה עבור בית המשפט. חוות הדעת תכלול שחזור הפעולות הרלוונטיות שבוצעו על ידי העבריין והסברים נהירים גם עבור מי שאינם אנשי מחשבים.

 

סקר אבטחת מידע

בתום הטיפול במקרים של עבירות מחשב בארגונים וחברות, אנו גם יודעים לספק סט כלי הגנה בדמות סקר סיכונים אבטחת מידע ומבדקי חדירות במטרה לזהות את נקודות התורפה והפרצות בארגון. בנוסף נוכל לעמות לרשות החברה להמשך ניטור ובקרה על הרשת העסקית כקב”ט הסייבר של הארגון.

 

לחצו למעבר לנושא  איתור מפרי זכויות יוצרים וגניבת קנייין רוחני

תיוגים: שחזור חקירתי פורנזי, forensics, חקירות מחשב, חקירות במערכות מחשב, סלולר וסייבר, חקירות מחשבים, digital forensics.

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם