יצירת קשר
Call
Call
Mail

חקירה פורנזית: שחזור חקירתי פורנזי

חקירות סייבר הן כלי חשוב בהשגת ראיות וטיפול בסוגיות משפטיות. מומחה מקצועי בתחום חקירה פורנזית יוכל למצוא "טביעת אצבע" דיגיטלית גם אם היא טושטשה או נמחקה בזדון. איש מקצוע מיומן בניתוח ראיות דיגיטליות יכול לפצח מקרים שנראים בלתי אפשריים למראית עין ולסייע בהכרעת התיק, על חודה של ראיה דיגיטלית חמקמקה.

לנו, מומחי Force Majeure, ניסיון רב שנים בחקירה פורנזית. פיצחנו מאות מקרים של עבירות מחשב ופשעי סייבר, אנו מנוסים באיסוף ראיות דיגיטליות, הכנת חוות דעת מומחה והופעות בבתי משפט כעד מומחה. אנו פועלים על פי הסטנדרט המקצועי המקובל בתחום ניתוח הראיות הדיגיטליות (Digital Forensics Best Practices). הראיות כולן מושגות על פי המותר בדין בלבד, תוך הימנעות מפגיעה בקבילותן, בפרטיות או חלילה בסיוען של האזנות סתר. באופן זה אנו יכולים לספק לך ראיות מקצועיות וחוקיות על בסיס חקירה פורנזית, העומדות בכלל הראיה הטובה ביותר.

שימוש במומחה מנוסה לביצוע חקירת מחשבים יכול להיות ההבדל בין הפסד בתיק לבין ניצחון מוחץ עבור הלקוח.

ממש כפי שחוקרי הזיהוי הפלילי מסוגלים לאסוף, לנתח ולהציג ראיות מזירת הפשע, כך גם אנו יכולים לאתר ראיות במערכות מחשב וסלולר ולנתחן. ביכולתנו לחקור רשתות תקשורת, מחשבים אישיים, התקני אחסון, רשתות חברתיות, שרתים, קלטות גיבוי, מכשירים סלולריים ומערכות רבות נוספות.

אילו מקרים ניתן לפענח באמצעות חקירה פורנזית דיגיטלית?

 

חקירה פורנזית מאפשרת לנו לאתר ראיות שנמחקו בזדון ולשחזרן במידת הצורך. לאחר איסוף הנתונים אנו מנתחים אותם ומגבשים חוות דעת מומחה עבור בית המשפט. חוות הדעת תכלול שחזור הפעולות הרלוונטיות שבוצעו על ידי העבריין והסברים נהירים גם עבור מי שאינם אנשי מחשבים.

סקר אבטחת מידע

בתום הטיפול במקרים של עבירות מחשב בארגונים וחברות, אנו גם יודעים גם ללוות את הארגון להקשחת מערכות המידע באמצעות סקר סיכונים אבטחת מידע ומבדקי חדירות במטרה לזהות את נקודות התורפה והפרצות בארגון. בנוסף נוכל לעמות לרשות החברה להמשך ניטור ובקרה על הרשת העסקית כקב"ט הסייבר – CISO as a Service – של הארגון.

לקריאה נוספת:  איתור מפרי זכויות יוצרים וגניבת קנייין רוחני

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply