יצירת קשר
Call
Call
Mail

שחזור חקירתי פורנזי – forensics – חקירות מחשב וסייבר

חקירות סייבר הן כלי חשוב בהשגת ראיות וטיפול בסוגיות משפטיות. חקירת מחשבים אינה עסק לחובבנים. מומחה מקצועי יוכל למצוא "טביעת אצבע" דיגיטלית גם אם היא טושטשה או נמחקה בזדון. מומחה מיומן יכול לפצח מקרים שנראים בלתי אפשריים למראית עין ולסייע לכם לסגור תיק חשוב, על חודה של ראיה דיגיטלית חמקמקה.

לנו, מומחי Force Majeure, ניסיון רב שנים בפיצוח מאות מקרים של עבירות מחשב ופשעי סייבר, צוות תגובה לניהול אירועי סייבר, איסוף ראיות דיגיטליות, הכנת חוות דעת מומחה והופעות בבתי משפט כעד מומחה. אנו פועלים אך ורק על פי המותר בחוק. הראיות כולן מושגות על פי המותר בדין בלבד, תוך הימנעות מפגיעה בקבילותן, בפרטיות או חלילה בסיוען של האזנות סתר. באופן זה אנו יכולים לספק לך ראיות מקצועיות וחוקיות ללא עוררין.

לעתים קרובות, שימוש במומחה מנוסה לביצוע חקירת מחשבים הוא כל ההבדל בין הפסד בתיק לבין ניצחון מוחץ עבור הלקוח.

ממש כפי שחוקרי הזיהוי הפלילי מסוגלים לאסוף, לנתח ולהציג ראיות מזירת הפשע, כך גם אנו יכולים לאתר ראיות במערכות מחשב וסלולר ולנתחן. אנו מסוגלים לחקור רשתות תקשורת, מחשבים אישיים, התקני אחסון, רשתות חברתיות, שרתים, קלטות גיבוי, מכשירים סלולריים ומערכות רבות נוספות.

אילו מקרים ניתן לפענח באמצעות חקירת מומחה מחשבים?

אנו יכולים לאתר ראיות שנמחקו בזדון ולשחזרן במידת הצורך. לאחר איסוף הנתונים אנו מנתחים אותם ומגבשים חוות דעת מומחה עבור בית המשפט. חוות הדעת תכלול שחזור הפעולות הרלוונטיות שבוצעו על ידי העבריין והסברים נהירים גם עבור מי שאינם אנשי מחשבים.

סקר אבטחת מידע

בתום הטיפול במקרים של עבירות מחשב בארגונים וחברות, אנו גם יודעים לספק סט כלי הגנה בדמות סקר סיכונים אבטחת מידע ומבדקי חדירות במטרה לזהות את נקודות התורפה והפרצות בארגון. בנוסף נוכל לעמות לרשות החברה להמשך ניטור ובקרה על הרשת העסקית כקב"ט הסייבר של הארגון.

לקריאה נוספת:  איתור מפרי זכויות יוצרים וגניבת קנייין רוחני

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply