איתור האזנות סתר במשרד, במחשבים ובסלולר

בעולם העסקים התחרותי של ימינו, האזנות סתר הפכו לכלי לאיסוף מידע עסקי קריטי, ריגול תעשייתי ופגיעה בקניין רוחני ופטנטים.
פורס מאז’ור מתעדכנת תדיר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לביצוע בדיקות האזנות סתר באופן מקיף וכולל המתייחס לכלל הזירות אשר עלולות להיות פגיעות להאזנת סתר ולהוות מקור לדליפה חמורה של ריגול עסקי, דליפת מידע סודי וחשיפת בסיסי נתונים יקרי ערך.

חשוב לציין עם זאת כי טכנולוגיה מתקדמת לבדה לא מספקת מענה הולם לבעיית האזנות הסתר.
על מנת למצות את שלל הטכנולוגיות לגילוי האזנה יש צורך בידע אנושי נרחב והכרות מעמיקה עם המגוון הרחב של מוצרי האזנות סתר, ובאופנים המגוונים בהם ניתן לבצע ולהסתיר התקנת תוכנות ריגול או הטמנת אמצעי צילום והקלטת סתר.

זירת האזנות הסתר התרחבה לבלי היכר בשנים האחרונות ופשטה מהתקני הקלטת סתר לתחום הצילום המספק תמונה מעמיקה יותר של אובייקט המעקב ובהמשך – למערכות מחשב, שרתים ומכשירי הסלולר שלנו, אשר מלווים אותנו לא רק בעבודה ובפגישות עסקיות, אלא גם בחיינו הפרטיים, ובכך גורמים לפריצה בוטה גם לחיינו האישיים.

יובהר כי פורס מאז’ור לא עוסקת בהטמנת מכשור לביצוע האזנת סתר או בהתקנת תוכנות ריגול (הידועות בשם הגנרי – ספייפון – SpyPhone), אלא מתמקדת אך ורק בביצוע בדיקות לגילוי האזנת סתר.

על מנת להתייעץ עמנו בנושא גילוי האזנות סתר לחצו כאן ליצירת קשר, אך לעולם אל תבצעו התקשרות דרך מכשיר החשוד כנגוע בתוכנת ריגול או באזור בו עלולה להימצא האזנת סתר.

חייגו 03-6259898 לקבלת ייעוץ ראשוני בנושא האזנות
אך לעולם לא ממכשיר או אזור החשודים כנגועים בציתות או האזנת סתר

 

לקריאה נרחבת המקיפה את כלל הזירות הנמצאות בסיכון לביצוע האזנות סתר, הקלטות סתר, צילום סתר ריגול עסקי או אישי מומלץ להכנס לפורטל שלנו העוסק בהרחבה בנושא האזנות סתר.

 

תגיות: איתור האזנות סתר במשרד, ספיפון, איתור האזנה במשרד, גילוי האזנות במשרד, בדיקת האזנות סתר, בדיקת האזנה, מניעת ריגול עסקי, מניעת ריגול תעשייתי, מניעת האזנות סתר, גילוי האזנות סתר, איתור ציצות, חוקר פריצה למחשב.

 

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם