איתור מפיצי לשון הרע, התחזות ברשתות החברתיות

פרופיל פיקטיבי מפיץ השמצות ושמועות על ארגונכם בפייסבוק? מישהו מבצע התחזות באתר אינסטגרם ומטעה את לקוחותיכם? מתחרה עסקי מפיץ פייק-ניוז בציוצים בטוויטר? אנחנו כאן בשבילכם.
בחסות האנונימיות של הרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק, מבצעים גורמים שונים התחזות לשם הפצת לשון הרע, גניבת זהות ואיסוף מידע אישי או עסקי באמצעות התחזות והטעיה.
ברשותנו כלים מתקדמים לחשיפת גורמים העומדים מאחורי התחזות בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכדומה, כמו גם גניבת זהות והפצת לשון הרע. בין הכלים שעומדים לרשותנו כלים מתקדמים אשר מטרתם להביא לחשיפת פרטים אודות הגורם/ים לצורך הגשת תלונה במשטרה ו/או הגשת תביעה.

 

אנחנו כאן בשבילך עם למעלה מ-15 שנות ניסיון

לייעוץ ראשוני חייגו 03-6259898

 

איתור מפרי זכויות יוצרים, גניבת זהות ולשון הרע

בעידן הדיגיטלי קניינו הרוחני של אדם יכול להיחשף לאינספור אנשים. לרוע המזל, יש רבים המנצלים גישה חופשית למידע ולתוכן בהם הושקע עמל רב, ומשתמשים בהם למטרותיהם – ללא תמורה או קרדיט. תמונות, טקסט, סרטונים ועוד שלל תכנים מועתקים ומופצים, מבלי שיוצר התכנים זוכה לפיצוי על העמל הרב שהשקיע ביצירתם.

לנו בפורס מאז’ור יש כלים ייחודיים וניסיון רב, המאפשרים לנו להתחקות אחרי מי שגוזל קניין רוחני ומשתמש בו. גם אם “מפרי הזכויות” מסתתרים מאחורי אתרי אינטרנט אנונימיים או משתמשים בזהויות אינטרנטיות פיקטיביות ברשתות החברתיות אינסטגרם, לינקדאין, פייסבוק וטוויטר, במקרים רבים אנו יכולים לאתרם. בעזרת הראיות שנספק ניתן יהיה להסיר את המידע ממקומות המשתמשים בו ללא אישור, ולהביא לדין את אלה שעשו בו שימוש לרעה.

 

תגיות: פרופיל פיקטיבי בפייסבוק, השמצות בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, התחזות, גניבת זהות, הפצת לשון הרע, הפרת זכויות יוצרים, לשון הרע בפייסבוק, לשון הרע באינטרנט. Facebook fake page, Instagram fake profile

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם