יצירת קשר
Call
Call
Mail

איתור מפיצי לשון הרע, התחזות ברשתות החברתיות

פרופיל פיקטיבי מפיץ השמצות ושמועות על ארגונכם בפייסבוק? מישהו מבצע התחזות באתר אינסטגרם ומטעה את לקוחותיכם? מתחרה עסקי מפיץ פייק-ניוז בציוצים בטוויטר? אנחנו כאן בשבילכם.
בחסות האנונימיות של הרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק, מבצעים גורמים שונים התחזות לשם הפצת לשון הרע, גניבת זהות ואיסוף מידע אישי או עסקי באמצעות התחזות והטעיה.
ברשותנו כלים מתקדמים לחשיפת גורמים העומדים מאחורי התחזות בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכדומה, כמו גם גניבת זהות והפצת לשון הרע. בין הכלים שעומדים לרשותנו כלים מתקדמים אשר מטרתם להביא לחשיפת פרטים אודות הגורם/ים לצורך הגשת תלונה במשטרה ו/או הגשת תביעה.

 

אנחנו כאן בשבילך עם למעלה מ-15 שנות ניסיון

לייעוץ ראשוני חייגו 03-6259898

 

איתור מפרי זכויות יוצרים, גניבת זהות ולשון הרע

בעידן הדיגיטלי קניינו הרוחני של אדם יכול להיחשף לאינספור אנשים. לרוע המזל, יש רבים המנצלים גישה חופשית למידע ולתוכן בהם הושקע עמל רב, ומשתמשים בהם למטרותיהם – ללא תמורה או קרדיט. תמונות, טקסט, סרטונים ועוד שלל תכנים מועתקים ומופצים, מבלי שיוצר התכנים זוכה לפיצוי על העמל הרב שהשקיע ביצירתם.

לנו בפורס מאז'ור יש כלים ייחודיים וניסיון רב, המאפשרים לנו להתחקות אחרי מי שגוזל קניין רוחני ומשתמש בו. גם אם "מפרי הזכויות" מסתתרים מאחורי אתרי אינטרנט אנונימיים או משתמשים בזהויות אינטרנטיות פיקטיביות ברשתות החברתיות אינסטגרם, לינקדאין, פייסבוק וטוויטר, במקרים רבים אנו יכולים לאתרם. בעזרת הראיות שנספק ניתן יהיה להסיר את המידע ממקומות המשתמשים בו ללא אישור, ולהביא לדין את אלה שעשו בו שימוש לרעה.

 

תגיות: פרופיל פיקטיבי בפייסבוק, השמצות בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, התחזות, גניבת זהות, הפצת לשון הרע, הפרת זכויות יוצרים, לשון הרע בפייסבוק, לשון הרע באינטרנט. Facebook fake page, Instagram fake profile

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898