יצירת קשר
Call
Call
Mail

שחזור הודעות וואטסאפ ושיחות וואטסאפ

בשנים האחרונות הפכה אפליקציית וואטספ – WhatsApp – לאפליקציית ההודעות הפופולארית ביותר בעולם, שליטתה של וואטסאפ בשוק המסרים המידיים הופך אותה לכלי משמעותי בחיי היומיום של חיינו הפרטיים והעסקיים ולפיכך היא מכילה בתוכה מידע בעל ערך רגשי, פננסי או משפטי רב.

ברשותנו הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לביצוע שחזור הודעות וואטסאפ שנמחקו, בין אם נמחקו בטעות, בעקבות תקלה במכשיר או במכוון.

לאחרונה הוסיפה חברת ווטסאפ מנגנוני הצפנה שונים ובכך מערימה קשיים רבים על ביצוע שחזור הודעות מתוך האפליקציה, קושי אשר מאתגר ארגוני ביון ואכיפה בארץ ובעולם. מעבדות פורס מאז'ור גברו על אתגר ההודעות המוצפנות וביכולתנו לבצע שחזור שיחות וואטסאפ גם ממכשירי הסלולר החדישים ביותר בשוק וגם בגרסאות המעודכנות ביותר של אפליקציית WhatsApp.

אם שחזור שיחות בוואטסאפ מהמכשיר הסלולרי קריטי עבורכם, הימנעו מביצוע פעולות עצמאיות שעלולות להביא למחיקת המידע לצמיתות באופן שלא יאפשר הצלת הודעות שנמחקו.

 

בטרם ביצוע פעולות שיחרבו את האפשרות לבצע שחזור הודעות –

התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני 03-6259898

סודיות מובטחת

 

שחזור הודעות מחוקות – רק במעבדה מקצועית

בין אם הצורך שלכם בבצוע שחזור הודעות וואטסאפ אישי או משפטי, פנו אך ורק למעבדה מקצועית בעל ניסיון וטכנולוגיה מתקדמת, שתמצה את ניסיונות השחזור ותאחזר את מרב המידע אותו ניתן להציל. אנו מתעדכנים מידי יום בטכנולוגיות החדישות ביותר ומפתחים שיטות בלעדיות לפיצוח הצפנות.
כל פעולה שתבצעו במכשיר או באפליקציית WhatsApp עלולה למחוק לצמיתות כל אפשרות לשחזר הודעות. צרו עמנו קשר לייעוץ חינם, בטרם תבצעו פעולה שאין ממנה דרך חזרה.

 

 

תגיות: שחזור ווטסאפ, שחזור הודעות בוואטסאפ, שחזור צ'אט, הודעות ווטסאפ שנמחקו, צ'ט בוואטסאפ, ווצאפ, איך לשחזר הודעות ווטסאפ שנעלמו, שיחזור ווטסאפ, צ'ט וואטסאפ, מעבדה לשיחזור ווטסאפ, הודעות וואטסאפ שנמחקו, אחזור וואטסאפ מוצפן, שיחות ווצאפ שנמחקו.

למידע נוסף בנושא שחזור מידע, הכנסו לפורטל העוסק בנושא שחזור מידע באופן נרחב.

כמה זמן לאחור ניתן לשחזר הודעות וואטסאפ מחוקות?

לעיתים ניתן לבצע שחזור הודעות גם תקופה ממושכת לאחור. המצלתנו היא להפסיק להשתמש במכשיר באופן מיידי וליצור קשר עם המומחים שלנו. אל תבצעו עדכוני גרסאות, המנעו מחיבור המכשיר למחשב ואל תבצעו פעולות שמומלצות בפורומים, מאמרים או סרטונים חובבניים, אשר עלולים להביא לקשיים בשחזור ואף למחיקת החומר לצמיתות!

איך אפשר לשחזר שיחות בוואטסאפ?

השאלה היא קודם כל האם הכוונה היא לשחזור של שיחות טקסט בוואטסאפ או לשחזור של שיחות קוליות שהתקיימו באפליקציה. הודעות קוליות בוואטסאפ שנמחקו ניתן לשחזר. ניתן לשחזר גם הודעות טקסט ושיחות צ'ט בוואטספ שנמחקו. שיחות קוליות, הדומות במאפיינים לשיחת טלפון רגילה ניתנות לשחזור רק אם הוקלטו באפליקציה כלשהי או בכל אמצעי הקלטה אחר. על מנת לברר פרטים נוספים צרו קשר עם מומחי השחזורים שלנו באמצעות פרטי ההתקשרות שבתחתית הדף.

מהי עלות שחזור צ'אט ווטסאפ?

בעת בחירת מעבדה שתשחזר עבורכם הודעות, עליכם לשאול את עצמכם לא רק בנושא מחירים ועלויות, אלא בעיקר באילו כלים המעבדה משתמשת, האם כלי השחזור הם אותם כלים בהם משתמשים בגופי אכיפה וביון או תוכנות חובבניות? האם המעבדה מקצועית ובין לקוחותיה גופים מרכזיים במשק וארגונים גדולים או שמדובר בעסק המתנהל באופן רשלני? האם המידע ממכשיר הטלפון הנייד שלכם יהיה מוגן באותה מעבדה? האם ישמרו על סודיות המידע ובאמת ימחק לצמיתות בסיום הטיפול?

באילו מקומות בארץ ניתן לקבל את השירות?

בין אם אתם גרים בבאר שבע, בתל אביב, בחיפה, בירושלים או אפילו באילת – אם שחזור המידע חשוב עבורכם, בחרו במעבדות המתקדמת והמקצועית ביותר. מעבדות פורס מז'ור ממוקמות ביהוד וניתן לשלוח לנו מכשירים באמצעות שליח מכל מקום בארץ.

איך משחזרים הודעות שנמחקו בסמסונג גלאקסי?

שחזור הודעות שנמחקו בגלאקסי מתבצע כמו כל שחזור הודעות במכשיר אחר. יש לפנות למומחים שלנו.

איך אפשר לשחזר הודעות ווטסאפ שמחקתי?

ככלל, אפשר לשחזר הודעות ווצאפ שנמחקו ממרבית מכשירי הסלולר הקיימים היום בשוק – אייפון, סמסונג גלקסי, LG, סוני, נוקיה ועוד אלפי דגמים של מכשירים. ברשותנו ציוד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. על מנת לברר אם אפשר לשחזר הודעות ווצאפ שנמחקו לכם, צרו קשר עם המומחים שלנו.

האם אפשר לשחזר הודעות ווטסאפ אם המכשיר שקיבל את ההודעות נגנב או אבד?

אפשר לשחזר הודעות ווטסאפ אם השתמשתם בשירות גיבוי כלשהו להודעות – גיבוי בענן או גיבוי במחשב או בכל אמצעי אחר. לבירורים נוספים בנושא, צרו קשר עם המומחים שלנו.
אנו ממליצים להמנע מכל פעולה עצמאית או חובבנית לשחזור ההודעות, שעלולה להביא לכך שמידע שניתן לשחזר ימחק לצמיתות.

כיצד אקבל את הודעות הוואטסאפ ששוחזרו?

ניתן לקבל הודעות משוחזרות במגוון דרכים, כשתגיע לבצע שחזור, נציג בפניכם את כל האפשרויות ותוכלו לבחור בדרך הנוחה ביותר ביותר עבורכם לקבל הודעות או שיחות ששוחזרו מהוואטסאפ.

האם ניתן לשחזר סרטונים או תמונות מהווטסאפ?

במקרים רבים ניתן לשחזר סרטונים גם ולבצע שחזור תמונות, שנשלחו או התקבלו בוואטסאפ. כדי לבדוק האם ניתן לשחזר את הסרטונים והתמונות מהמכשיר שלכם, צרו עמנו קשר.

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply