שחזור חקירתי ושחזור פורנזי מחשבים, סלולר וסייבר

חקירת מחשבים דורשת ידע מיוחד, שהצטבר במהלך שנים של חקירות וניסיון בשטח. אותו ידע וניסיון יסייעו למומחה אמיתי למצוא “טביעת אצבע” דיגיטלית גם אם היא טושטשה או נמחקה. מומחה פורנזי מקצועי יכול לסייע לכם לפצח מקרים שנראים בלתי אפשריים למראית עין ויסייע לכם לסגור תיק חשוב, על חודה של ראיה דיגיטלית חמקמקה.

לנו, מומחי פורס מז’ור ניסיון רב שנים בפיצוח מאות מקרים של עבירות מחשב וסלולר ואיסוף ראיות דיגיטליות. את הראיות אנו משיגים על פי המותר בדין בלבד, וכמובן תוך הימנעות מפגיעה בקבילותן של הראיות, מפגיעה בפרטיות או חלילה בסיוען של האזנות סתר. כך אנו יכולים לספק לך ראיות מקצועיות וחוקיות ללא עוררין.

שחזור מידע חקירתי הוא הליך איסוף, ניתוח והצגת ראיות לבית המשפט. בדיוק כפי שחוקרי זיהוי פלילי פועלים בזהירות ובשיטתיות בזירות פשע, כך פועל חוקר מחשבים מיומן לאיסוף ראיות דיגיטליות ממערכות המחשב לסוגיהן: מחשבים אישיים, מכשירי סלולר, רשתות תקשורת, התקני אחסון, שרתים, קלטות גיבוי וכן הלאה.

אנו מבצעים אחזור מידע ושחזור קבצים שנמחקו, שחזור הודעות וואטסאפ, שחזור הודעות סמס, שחזור דיסק קשיח ושחזור כולל של מכשיר סלולרי לפי צרכי משרד החקירות.

למידע נוסף אודות שחזור מידע לחצו כאן.

 

פריצת סיסמאות והצפנות לצרכים חקירתיים

בכל שלב של החקירה, הצוות עשוי להיתקל בראיות אשר נמצאות ממש מתחת לאפו, במחשב או בסלולרי של החשוד – אבל חסומות בסיסמה או צפנה. היכולת לפרוץ סיסמאות והצפנות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מעניקה לכם גישה לעושר של נתונים וראיות ככל שהם קיימים. יודגש כי פעולות מסוג זה יעשו על פי המותר בחוק בלבד.

 

תגיות: שחזור מידע, שחזור קבצים, שחזור הודעות וואטסאפ, שחזור דיסק קשיח, שחזור איכון סלולרי, שיחזור הודעות, שיחזור שיחות ווטסאפ, שחזור צ’ט.

 

למידע נוסף התקשרו או מלאו את הטופססיפורי לקוחות

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
מרכז השלטון המקומי
משרד התחבורה
רשות ניירות ערך
3M
בון תור
מנורה מבטחים
אוניברסיטת תל אביב
זרעים גדרה
חישתיל
שלמה כהן עו
סופר פארם