יצירת קשר
Call
Call
Mail

שחזור חקירתי // שחזור פורנזי ממחשבים, סלולר וסייבר

חקירת מחשבים דורשת ידע מיוחד, שהצטבר במהלך שנים של חקירות וניסיון בשטח. אותו ידע וניסיון יסייעו למומחה אמיתי למצוא "טביעת אצבע" דיגיטלית גם אם היא טושטשה או נמחקה. מומחה פורנזי מקצועי יכול לסייע לכם לפצח מקרים שנראים בלתי אפשריים למראית עין ויסייע לכם לסגור תיק חשוב, על חודה של ראיה דיגיטלית חמקמקה.

למומחי פורס מז'ור ניסיון רב שנים בפיצוח מאות מקרים של עבירות מחשב וסלולר ואיסוף ראיות דיגיטליות. את הראיות אנו משיגים על פי המותר בדין בלבד, ותוך הימנעות מפגיעה בקבילותן של הראיות, הימנעות מפגיעה בפרטיות וללא שימוש בהאזנות סתר. בדרך זו, אנו יכולים לספק לך ראיות מקצועיות וחוקיות ללא עוררין.

שחזור מידע חקירתי הוא הליך איסוף, ניתוח והצגת ראיות לבית המשפט. בדיוק כפי שחוקרי זיהוי פלילי פועלים בזהירות ובשיטתיות בזירות פשע, כך פועל חוקר מחשבים מיומן לאיסוף ראיות דיגיטליות ממערכות המחשב לסוגיהן: מחשבים אישיים, מכשירי סלולר, רשתות תקשורת, התקני אחסון, שרתים, קלטות גיבוי וכן הלאה.

אנו מבצעים אחזור מידע ושחזור קבצים שנמחקו, שחזור הודעות וואטסאפ, שחזור הודעות SMS (מסרונים), שחזור דיסק קשיח ושחזור כולל של מכשיר סלולרי לפי צרכי משרד החקירות.

למידע נוסף אודות שחזור מידע.

 

פריצת סיסמאות והצפנות לצרכי חקירה

בכל שלב של החקירה, הצוות עשוי להיתקל בראיות אשר נמצאות ממש מתחת לאפו, במחשב או בסלולרי של החשוד – אבל חסומות בסיסמה או הצפנה. היכולת לפרוץ סיסמאות והצפנות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מעניקה לכם גישה לעושר של נתונים וראיות. פעולות מסוג זה יבוצעו על פי המותר בחוק בלבד.

 

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply