יצירת קשר
Call
Call
Mail

חוות דעת מומחה מחשבים, סייבר ואינטרנט

מומחה הוא אדם היודע הרבה מאוד, על מעט מאוד.

חוות דעת מומחה מחשבים וסייבר ממומחה בעל ניסיון יכולה להפוך תיק משפטי על פיו ולהביא למעצרים, חקירות והכרעה במשפט. במקרים רבים, פנייה ישירה למשטרת ישראל בנושא עבירות מחשב תידחה עד להצגת דו"ח מומחה פרטי מטעם הלקוח שיוגש למשטרה. רק כאשר יוגש דו"ח כזה, תידרש המשטרה לפעולה – משעה שיוצגו בפניה הראיות.

העיסוק בראיות דיגיטליות וחקירות מחשבים מצריך התמקצעות, ידע והכשרה שונים באופן מהותי מאלו הנדרשים לתיקון תקלות במחשבים. טיפול של טכנאי מחשבים ו/או מעבדת סלולר, מיומנים ככל שיהיו, אשר לא מתמחים בפורנזיקה של מחשבים ואינטרנט, במקרים של פשעי מחשב, גניבת מידע, הונאות ומעילות, עלולה לפגום בראיות ולהחריב את התיק.

"…וטענת המתלוננת לפיה בזמן זה היא נאנסה ע"י הנאשם נסתרה בראיות מדעיות.."


מתוך פס"ד 215645
, לקריאת הסיפור המלא, לחצו כאן

הליך הכנת חוות דעת מומחה מחשבים, סייבר ואינטרנט

אנו מתגאים בניסיון רב שנים, מאות חוות דעת מומחה ופיצוח מאות מקרים של עבירות מחשב וסלולר.
מיד לאחר שהתגלה מקרה העבירה, אנו מגיעים לאתר הבדיקה ומאתרים את הראיות לעבירות שבוצעו. אחרי שתיעדנו אותן באמצעים הטכנולוגיים שברשותנו, אנו מפיקים חוות דעת מומחה מחשבים המציגה את הראיות וההוכחות לביצוע העבירות האמורות. הניסיון שלנו בהכנת חוות דעת מומחה לבית המשפט ולמשטרה מאפשר לנו להציג באופן נהיר את כל המידע שאספנו, גם למי שאינו איש מחשבים או מתמצא בטכנולוגיה.

חוות דעת מומחה מחשבים משמשת לטיפול במגוון מקרים – עובד מעביד, קנין רוחני, זכויות יוצרים, אישות, פשעי מחשבים ואינטרנט ופדופיליה, התחזות ולשון הרע בפייסבוק (או ברשתות חברתיות אחרות), האזנות סתר בסלולר ועוד.

 

 

הופעה כעד מומחה טכנולוגי בבית המשפט

לעיתים לאחר הגשת חוות דעת מומחה מחשבים לבית המשפט, יש לחזקה ולאוששה באמצעות הופעה פרונטלית בבית המשפט. לא פעם גם נדרשת עדות מטעמו של עורך חוות הדעת, על מנת לדחות טענותיו של הצד שמנגד. כאשר נדרש עורך חוות דעת להופיע בפני בית המשפט, הוא מספק הסברים, נימוקים וניתוח מדוייק של הליך הכנת חוות הדעת, החקירה שביצע ומסקנותיו. הליך זה מסייע לבית המשפט להבין לעומקן עובדות מדעיות מתחום המחשבים, הסלולר, האינטרנט והסייבר בכללותו.

להמשך קריאה בנושא חוות דעת מומחה מחשבים במחלקת שירותים לעורכי דין.
*שירות הקמת חוות דעת מומחה מחשב וסייבר ניתן גם באופן ישיר וללא ייצוג של עורך דין.

 

תגיות: חוות דעת מומחה מחשבים ואינטרנט, חוות דעת בתחום המחשבים, עד מומחה מחשבים, עד מומחה טכנולוגי, מומחה סייבר, חוות דעת מומחה אינטרנט, מומחה סלולר, עד מומחה טכנולוגי, חוות דעת מומחה סייבר לבית המשפט, חוו"ד מחשב.

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898