יצירת קשר
Call
Call
Mail

איתור הונאות, מניעת ריגול תעשייתי ועסקי

בשנים האחרונות לצד התקדמות טכנולוגית, עלתה גם המודעות לסכנות הטכנולוגיות במרחב הסייבר. מרבית המוסדות והארגונים דואגים להגביר את אבטחת המידע ולהבטיח כי הארגון מוגן באופן מיטבי בפני מתקפות מבחוץ. ניסיוננו רב השנים בבצוע חקירות הונאה, מעילה ומניעת ריגול תעשייתי מלמד כי מרב הסכנה האורבת לחברות ועסקים, מגיעה דווקא מבפנים.

במסגרת פעילותנו אנו מפעילים את מיטב האמצעים הטכנולוגיים המצויים בידי ארגוני ביון ואכיפה ואף עושים שימוש בטכנולוגיות אשר פותחו באופן בלעדי עבור פעילותנו, כל זאת במטרה לבצע איתור מהיר של הונאות ומעילות שבוצעו על ידי עובדים או ספקים ואיסוף מירב הראיות הדיגיטליות שיוכלו לשמש להגשת חוות דעת מומחה מחשבים למשטרה או לבית המשפט.
תודות ליכולות המקצועיות של החברה, גם פעילות זדונית הכוללת טשטוש ראיות מטופלת ומשוחזרת. במרבית המקרים ניתן להחזיר את הגלגל לאחור ולאתר את עקבות העבירה שבוצעה עד לרמה הנדרשת בבתי משפט.
חוקרי המחשב והסייבר של החברה פועלים במיומנות מדי יום על מנת לאתר ולאבחן ראיות דיגיטליות אשר מבססות את החשד. בין היתר, כוללות פעולות הצוות:

  • יכולת איתור ראיות דיגיטליות לפעולות בלתי חוקיות.
  • שחזור מידע, אירועים וקבצים במערכות מחשב ומדיות דיגיטליות.
  • איתור, תיעוד, מניעת הונאות, גניבת מידע ודליפות מידע במערכות מחשב.

 

מהו פורנזיק (Cyber Forensics, Computer Forensics) – שחזור חקירתי?

שחזור חקירתי הוא הליך איסוף, ניתוח והצגת ראיות לבית המשפט. כפי שחוקרי שחוקרי זיהוי פלילי מטעם גופי אכיפה, פועלים בזירות הפשע בשיטתיות ודייקנות, כך פועל חוקר מחשבים מיומן לאיסוף ראיות דיגיטליות ממערכות המחשב לסוגיהן: מחשבים אישיים, קלטות גיבוי, גיבויים בענן, מכשירי סלולר, רשתות תקשורת, התקני אחסון (כמו דיסק חצוני או דיסק און קי), שרתים וכן הלאה.

לאחר שלב איסוף ראיות דיגיטליות ובמידת הצורך שחזור המידע שנמחק במידת הצורך – מגיע שלב ניתוח הנתונים. התוצר הסופי: חוות דעת מומחה עבור בית המשפט. חוות הדעת כוללת שחזור הפעולות הרלוונטיות שבוצעו ע"י העבריין, וכן ביאורים לעניין זה, בשפה ברורה ומובנת גם עבור מי שאינם אנשי מקצוע בתחום הסייבר והמחשבים. חוות דעתו של מומחה טכנולוגי תומכת בראיה הדיגיטלית ומהווה הוכחה לבצוע העבירות.

במקרי חקירה רבים רצוי להשתמש בשחזור חקירתי. העיקריים שבהם הם:

יודגש כי על פי תפיסתנו הטיפול במקרים של הונאות, מעילות וריגול תעשייתי, אינה מסתיימת בהכרח בביצוע חקירה יסודית. אנו מחזיקים ביכולות מתקדמות לביצוע סקרי אבטחת מידע המייצגים תפיסת אבטחה חדשנית וייחודית.

 

תיוגים: מניעת ריגול עסקי, איתור ריגול תעשייתי, גילוי ריגול תעשייתי, גילוי ריגול עסקי, גניבת מידע, דליפת מידע, מניעת הונאות, מניעת מעילות, חקירת מעילה, חקירת הונאה, חקירת גניבה, שחזור חקירתי, computer forensics, cyber forensics, internet forensics, הפרת זכויות יוצרים, גניבת קניין רוחני, גניבת פטנטים.

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply