יצירת קשר
Call
Call
Mail

איתור הונאות // מניעת ריגול תעשייתי ועסקי

בשנים האחרונות עלתה המודעות לסכנות הטכנולוגיות במרחב הסייבר. מרבית המוסדות והארגונים דואגים להגביר את אבטחת המידע ולהבטיח כי הארגון מוגן באופן מיטבי בפני מתקפות מבחוץ. עם זאת, שנים רבות של ניסיון בביצוע חקירות הונאה, מעילה ומניעת ריגול תעשייתי, לימדו אותנו כי הסכנה הגדולה האורבת לחברות ועסקים, מגיעה לרוב דווקא מבפנים.

איתור מהיר של הונאות ומעילות

 

פורס מאז'ור תעמיד לרשותכם את מיטב האמצעים הטכנולוגיים כדי לסייע לכם למצוא את הסכנה הפנימית לארגון ולמידע שלכם. הטכנולוגיות שאנו מפעילים משמשות ארגוני ביון ואכיפה בכל העולם, ואנו אף עושים שימוש בטכנולוגיות אשר פותחו עבורנו באופן בלעדי. המטרה: לאתר במהירות הונאות ומעילות שבוצעו על ידי עובדים או ספקים, ולאסוף ראיות דיגיטליות שיוכלו לשמש להגשת חוות דעת מומחה מחשבים למשטרה או לבית המשפט.

תודות ליכולות המקצועיות של החברה, ניתן לטפל גם בנסיונות של טשטוש ראיות. במרבית המקרים ניתן להחזיר את הגלגל לאחור ולאתר את עקבות העבירה שבוצעה עד לרמה הנדרשת בבתי משפט.

חוקרי המחשב והסייבר של החברה פועלים במיומנות מדי יום על מנת לאתר ולאבחן ראיות דיגיטליות אשר מבססות את החשד. פעולות הצוות שלנו כוללות, בין השאר:

  • איתור ראיות דיגיטליות לפעולות בלתי חוקיות
  • שחזור מידע, אירועים וקבצים במערכות מחשב ומדיה דיגיטלית
  • איתור, תיעוד, מניעת הונאות, גניבת מידע ודליפות מידע במערכות מחשב

 

מהו שחזור חקירתי?

 

שחזור חקירתי הוא תהליך של איסוף, ניתוח והצגת ראיות לבית המשפט. בדומה לחוקרי זיהוי פלילי של המשטרה, שפועלים בזירות הפשע כך פועל חוקר מחשבים מיומן לאיסוף ראיות דיגיטליות ממערכות המחשב: מחשבים אישיים, קלטות גיבוי, גיבויים בענן, מכשירי סלולר, רשתות תקשורת, התקני אחסון (כמו דיסק חצוני או דיסק און קי), שרתים וכן הלאה.

לאחר שלב איסוף הראיות הדיגיטליות ושחזור המידע שנמחק במידת הצורך – מגיע שלב ניתוח הנתונים. התוצר הסופי: חוות דעת מומחה עבור בית המשפט. חוות הדעת כוללת שחזור הפעולות הרלוונטיות שבוצעו על ידי  העבריין, וכן ביאורים לעניין זה, בשפה ברורה ומובנת גם עבור מי שאינם אנשי מקצוע בתחום הסייבר והמחשבים. חוות דעתו של מומחה טכנולוגי תומכת בראיה הדיגיטלית ומהווה הוכחה לבצוע העבירות.

מתי כדאי להשתמש בשחזור חקירתי?

 

על פי תפיסתנו, הטיפול במקרים של הונאות, מעילות וריגול תעשייתי, אינה מסתיימת בהכרח בביצוע חקירה יסודית. אנו מחזיקים ביכולות מתקדמות לביצוע סקרי אבטחת מידע, המייצגים תפיסת אבטחה חדשנית וייחודית.

 

בין לקוחותינו

רכבת ישראל
AIG LOGO
משרד התחבורה
3M
מחלקת חקירות ומודיעין ברשות ניירות ערך
סופר פארם
בזק בינלאומי
חישתיל
שופרסל
זרעים גדרה
מרכז השלטון המקומי
AON
attenti logo
E&Y
Hertz logo
Cannbit Ltd
איסכור
מנורה חברה לביטוח
סטימצקי
Migda מגדל חברה לביטוח
אפקון
אוניברסיטת תל אביב
sweetwood capital
polypid
KIMAIA
הרצוג פוקס נאמן
grant thornton
הרשות להגנת הפרטיות
Microsoft digital crimes unit
משרד המשפטים

יצירת קשר

כתובתנו: דרך החורש 4, יהוד
טלפון: 03-6259898

    This form is protected by reCAPTCHA and therefore
    the Google Privacy Policy and Terms of Service apply